Największe sławy polskiej muzyki tanecznej w Ostródzie

2014-07-17 13:26:39 (ost. akt: 2014-07-24 14:20:19)
Muzyka Ostróda, Czerwone Koszary, ul. 1 Dywizji 25 lipca 2014 - 26 lipca 2014
Największe sławy polskiej muzyki tanecznej w Ostródzie

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Zbliża się największe wydarzenie z gatunku muzyki tanecznej. Już po raz XIX do Ostródy zawitają najbardziej znane i popularne zespoły dance i disco polo. Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej potrwa dwa dni - od 25 do 26 lipca.

Dwudniowy festiwal to prawdziwa gratka dla wielbicieli muzyki dance, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Pierwszego dnia festiwalu na scenie pojawią się takie gwiazdy jak Bad Boys Blue czy Jacek Stachursky. Artyści zaprezentują specjalnie przygotowane na tę okazję recitale z okazji jubileuszów ich działalności artystycznej – 30-lecia Bad Boys Blue oraz 20-lecia Jacka Stachursky’ego.

Ponadto goście festiwalu usłyszą i zobaczą zespoły pochodzące z dwóch epok polskiego disco. Podczas sekcji Young Stage wystąpią najpopularniejsi młodzi artyści, którzy szturmem podbili serca fanów tego gatunku. Z drugiej strony podczas sekcji Legendy Disco Polo swoje największe przeboje zaprezentują pionierzy nurtu, którzy w latach 90 zapoczątkowali modę na muzykę taneczną w Polsce.

Podczas drugiego dnia przed ostródzką publicznością w sekcji Debiuty wystąpią młodzi wykonawcy, a jury wybierze najlepszego artystę i przyzna mu statuetkę Debiut Roku. To jednak nie koniec atrakcji, które przygotowali organizatorzy. Drugiego dnia festiwalu - gwiazdy disco polo zaprezentują swoje najnowsze przeboje podczas Koncertu Premier, a także pojawią się podczas Koncertu Gwiazd. Tego dnia wystąpią między innymi: Akcent, Weekend, Classic i Boys.

Na zakończenie festiwalu wystąpi legenda rosyjskiej muzyki tanecznej, autor przeboju „Biełyje Rozy”- Yurij Szatunov. Będzie to dla niego wyjątkowy koncert, gdyż artysta wystąpi na polskiej scenie pierwszy raz.

Na festiwalowiczów czeka również niespodzianka w postaci drugiej sceny, na której pojawią się artyści Disco Polo, którzy nie są jeszcze znani, a tworzą ciekawą i nieprzeciętną muzykę.
mat. organizatora

XIX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej

25-26 lipca 2014, Czerwone Koszary, ul. 1 Dywizji, Ostróda

Organizatorzy przygotowali również strefę VIP, w której na gości czeka zupełnie nowy wystrój i możliwość bezpośredniego kontaktu z ich ulubionymi artystami. Bilety na strefę VIP są dostępne w cenie 350 zł (jeden dzień) i 500 zł (dwa dni).

Bilety jednodniowe można nabyć na stronie ebilet.pl i w Empiku już za 30 zł, a dwudniowe – 50 zł.
Komentarze (5) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Bbblue #1446921 | 94.175.*.* 25 lip 2014 18:47

  Lomem w morde cepem w leb az pod okiem trysnie krew

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. helu #1444640 | 83.9.*.* 22 lip 2014 14:15

   a jak i kiedy można wygrać bilet?

   ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)