Koncert Turbo, czyli Piąty żywioł w Kętrzynie

2014-09-03 13:06:51 (ost. akt: 2014-09-03 13:17:21)
Muzyka Kętrzyn, City Club, ul. Lanca 3 27 września 2014
Koncert Turbo, czyli Piąty żywioł w Kętrzynie

Autor zdjęcia: Archiwum zaspołu

Kolejny muzyczny sezon City Club i Promocja „Kultury Troche...” rozpoczynają od mega wydarzenia dla fanów muzyki rockowej. Do Kętrzyna przyjeżdża bowiem legenda polskiego heavy metalu, zespół Turbo. Koncert poznaniaków odbędzie się w sobotę, 27 września. Oczywiście w City Clubie.

Od wysokiego „C” zaczyna się jesienny maraton muzyczny w City Clubie. Na pierwszym powakacyjnym koncercie zagra legendarna grupa Turbo, która przyjeżdża do Kętrzyna w ramach promocji płyty „Piąty Żywioł”.

Zapowiada się zatem wielkie wydarzenie dla fanów ciężkiego rocka i heavy metalu. Zespół słynie zarówno z mocnych, energetycznych utworów, jak również z ballad, a najbardziej znaną spokojną piosenką w repertuarze poznaniaków są bez wątpienia „Dorosłe Dzieci”. Oczywiście nie jest to jedyny znany utwór zespołu, który ma przecież w dorobku dwanaście oficjalnych albumów oraz niezliczone kompilacje i składanki. Także międzynarodowe. W tym roku ukaże się ponadto drugie w historii grupy DVD „In the Court of the Lizard”, które być może będzie już dostępne podczas koncertu.

Zespoł Turbo, którym niemal od początku dowodzi niezmordowany wirtuoz gitary, Wojciech Hoffmann pojawi się w Kętrzynie w ramach „Piąty Żywioł Tour’2014”. Jest to także okazja do pokazania się lokalnej publiczności dwóm młodym grupom.

Jedną z nich jest dobrze już w Kętrzynie znana Hiroshima. Laureat głównej nagrody tegorocznych Konfrontacji ma w tym mieście grono swoich fanów, którzy dobrą zabawą powinni wesprzeć muzyków podczas koncertu.

W roli drugiego supportu zaprezentuje się trójmiejski band Access Denied, któremu zdarzało się już grać przed Turbo. W 2011 roku grupa zainspirowana takimi zespołami jak Judas Priest i Iron Maiden wydała swój debiutancki album „Touch of Evil”. Mocnym punktem Access Denied jest wokalistka, Agnieszka Sulich.

Koncert Turbo otwiera muzyczny sezon w City Clubie. Jesienią będzie można zobaczyć tam także Moskwę, Oddział Zamknięty i kilku innych wykonawców. Przynajmniej w Kętrzynie zapowiada się więc gorąca, muzyczna jesień.

Szczegóły:
„Piąty Żywioł Tour’2014” – Turbo, Access Denied, Hiroshima
Ketrzyn, City Club, ul. Lanca 4
Godz. 19:00
Wstęp: 35 (przedsprzedaż)/45 PLN

Turbo:

Access Denied:


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. JOJO #1494526 | 46.112.*.* 27 wrz 2014 10:34

    TURBO?????!!!!!!!!!Szkoda mi tylko młodych ludzi,którzy na ten koncert się NIE WYBIORĄ.....Cudze chwalicie,swojego nie znacie-tu się w 100proc sprawdza.Niejeden fan zachodnich kapel rockowych otworzyłby gębę ze zdumienia.TURBOOOOOOO!!!!!!!!!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz