Czerwony Tulipan zagra na Pieczewie

2014-09-17 11:39:03 (ost. akt: 2014-09-17 13:06:57)
W plenerze Olsztyn, Pieczewo, ul. Bajkowa 15 21 września 2014
Czerwony Tulipan zagra na Pieczewie

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

W niedzielę będzie się działo na olsztyńskim Pieczewie. Każdy znajdzie coś dla siebie podczas V biesiady osiedlowej. W programie imprezy m.in. gry i konkursy dla dzieci, rozgrywki sportowe i wyjątkowy koncert grupy Czerwony Tulipan. Zapraszamy na ul. Bajkową 15!

Najmocniejszym elementem V Biesiady Pieczewskiej będzie niewątpliwie koncert zespołu Czerwony Tulipan, ale organizatorzy zadbali o to, żeby każdy z gości imprezy znalazł przy ul. Bajkowej coś dla siebie. Zaplanowano m.in. konkursy na przepyszną zupę i wyborne ciasto, konkurs wiedzy o SM "Jaroty" i Pieczewie, gry i zabawy: zjeżdżalnię, bańki mydlane, zabawy z chustą animacyjną, balonowe zoo, kolorowe tatuaże.

Wielbiciele sportu będą mogli wziąć udział w rozgrywkach sportowych. Do wyboru piłka nożna, dwa ognie, badminton, rzut lotkami, skakanki, hula hop, zbijanie kręgli i... konkursy sprawnościowe. Organizatorzy pamiętali o maksymie "W zdrowym ciele, zdrowy duch" i zadbali o to, żeby każdy chętny mógł bezpłatnie zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru.

Na łasuchów będą czekały kiełbaski, pieczone przy ognisku.

V Biesiady Pieczewskie
21 września (niedziela), godz. 14-18

Parafia Matki Boskiej Fatimskiej, ul. Bajkowa 15
Pieczewo, Olsztyn
Wstęp wolny

Materiały organizatora

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Tajne bractwo zaprasza? #1700916 | 188.147.*.* 29 mar 2015 10:43

  Jakieś tajne bractwo zaprasza? Na osiedlu oczywiście brak ogłoszeń. Pozostaje tylko przypadkowe trafienie na ten internetowy artykuł. Może poczta pantoflowa? Udział w mszach warunkiem dostąpienia łaski informacyjnej oraz zaproszenia?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Zapomnieli w gazetce! #1700040 | 213.158.*.* 27 mar 2015 21:21

  Spółdzielnia rzuciła marcową gazetkę do sklepów i zabrakło tam miejsca na informacje o imprezie. Nazywają te ulotkę pismem mieszkańców. Na pustej nazwie się kończy.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Spółdzielcza czy kościelna? #1699987 | 178.182.*.* 27 mar 2015 20:19

  Ta impreza jest spółdzielcza czy kościelna? Mało tam odpowiednich ogólnodostępnych terenów? Proponuje przygotować pytania o tej spółdzielni z zakresu poszczególnych zapisów ustaw spółdzielczych, statutu, regulaminów, rozmienia określeń tam używanych, o fundusze, zarobki osób funkcyjnych, poszczególnych stanowisk pracy, koszty osób i firm zewnętrznych wynajmowanych przez zarząd, sprawy sądowe i wyroki, itp. Odpowiedzi zwykłych mieszańców i członków spółdzielni będą często zabawne. Nie z ich winy, bo tak od lat niedoinformowani. Taki zakres pytań dotyka tabu?

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz