Scena Niejednej Satyry w Amnezji

2014-10-02 13:46:51 (ost. akt: 2014-10-02 13:56:22)
Inne Olsztyn, Klub Amnezja, ul. Żołnierska 16C 10 października 2014
Scena Niejednej Satyry w Amnezji

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Stowarzyszenie Samograj zaprasza na wydarzenie, na którym niejedna łza może splamić podłogę lub stół. To mogą być tylko łzy szczęścia, nie wykluczamy także śliny szczęścia. Do Olsztyna zawita dwóch stand-uperów - Paweł Reszela z Poznania, tzn. ze Swarzędza... tzn. z Zalesewa, tzn. z Zalesewa Kolonia... oraz Marcin Zbigniew Wojciech z Rybnika. Scenki w pełni improwizowane zagra Drużyna Improwizacji Towarmia, a z nią także goście - stand-uperzy. Po wszystkim zapraszamy na dobrą muzykę!

PAWEŁ RESZELA (Poznań-Zalesewo Kolonia)

Komik, aktor, autor, jeden z prekursorów klasycznych występów Stand-Up w Polsce. Główną cechą występów Pawła Reszeli jest bardzo dobry kontakt z publicznością, a także energia, którą przekazuje widzom. Doświadczenie kabaretowe oraz współpraca z Grzegorzem Halamą gwarantują wspaniałą zabawę z niezliczoną ilością gagów na temat kobiet, mężczyzn, rodziny i znajomych, polskich przypadłości i naszego stereotypowego myślenia. Potwierdzają to liczne nagrody publiczności na festiwalach kabaretowych w całej Polsce.
Paweł w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata – to najlepiej oddaje, jak bardzo potrafi rozbawić publikę.


Realizacje telewizyjne:
HBO -„HBO Stand-Up Comedy Club” – program komediowy realizowany dla HBO
POLSAT “Stand-Up. Zabij mnie śmiechem” – program komediowy realizowany dla Polsatu, w którym doszedł do półfinału.


MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH (Rybnik)

Wyjątkowa osobowość sceniczna, pełna charyzmy oraz entuzjazmu. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie.Jest członkiem grupy improwizacji kabaretowej AD HOC z Krakowa oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika. Występuje z nową GRUPĄ STAND-UP z Mariuszem Kałamagą z Łowców.B oraz Robertem Korólczykiem z Kabaretu Młodych Panów. Występuje również ze STAND-UP Kraków z Tomaszem Biskupem i Adamem Grzanką.

Programy:
"Rozstrojenie jaźni" – opisuję walkę pomiędzy Marcinem a jego alter ego. Wojciech jest poetą i romantykiem piszącym limeryki, a Zbyszek czarną stroną jego charakteru i zbiorem najbardziej męskich, zwierzęcych instynktów. Opowieść o dorastaniu Marcina, Zbigniewa i Wojciecha oraz nieustannym konflikcie pomiędzy tymi postaciami.


Bilety: 10 zł - przedsprzedaż, 15 zł - w dniu wydarzenia
(bilety dostępne w Klub Amnezja oraz na portalu - www.kupbilecik.pl)

Zapraszamy!
Klub Amnezja
ul. Żołnierska 16C, Olsztyn

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB