Złap bilet! W Olsztynie zagrają: TEDE, Acid Drinkers, Chassis i Polska Wersja

2014-10-08 12:00:00 (ost. akt: 2014-10-08 11:43:35)
Złap bilet! W Olsztynie zagrają: TEDE, Acid Drinkers, Chassis i Polska Wersja

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Wybierz się na koncert z orientacja.pl. Mamy dla Was porcję biletów. Klikajcie po szczegóły!

Aby zdobyć bilet należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego bilet powinien trafić właśnie do Ciebie. SMS należy wysłać pod numer i kod przypisany imprezie (przykład ol.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie). Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie. Na smsy czekamy dziś (środa) do godz. 14 >>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)

Dołącz do nas na Facebooku! Wejdź na www.facebook.com/Orientacja

TEDE wjeżdża do AnderGrantu

11 października TEDE wjeżdża do AnderGrantu w ramach trasy #tour_rolson" promującej najnowszy album #Kurt_Rolson! Muzykę skomponował jego ulubiony producent o pseudonimie Sir Michu.

Po spektakularnym sukcesie ich poprzedniej produkcji zatytułowanej "Elliminati" Tede i Sir Michu idą o kilka kroków dalej. Odkrywają nowe muzyczne terytoria, które dotychczas nie były eksplorowane. >>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp1.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.


Polska Wersja w Olsztynie

W czwartek (9 października) w olsztyńskim klubie Nowy AnderGrant wystąpi warszawski zespół Polska Wersja, wspierany przez Szczur ZSW oraz Dj Barszczu. Polska Wersja - warszawska formacja, tworząca klasyczny osiedlowy rap - w skład której wchodzą dwaj charakterystyczni mc HINOL (HNL) i JANO TZWM oraz beatmaker YBEAT. >>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp2.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.


Acid Drinkers dają czadu od 25 lat!

12 października zespół Acid Drinkers zagra w AnderGrancie w ramach trasy "25 Upside Down" promującej album "25 Cents For a Riff"! Koncert w Olsztynie jest nawiązaniem zarówno do nadchodzącej płyty, jak i 25-lecia zespołu. Po letnich festiwalach czas na świętowanie ćwierćwiecza w klubach, gdzie zanika dystans między zespołem i fanami! >>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp3.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.


Chassis supportował Korn, teraz zagra w Olsztynie

CHASSIS to rockowy zespół, który powstał pod koniec 1999 roku w Gdańsku. Grupa zagrała setki koncertów w klubach całej Polski, na festiwalach i przeglądach. W sierpniu 2012 roku zespół wystąpił jako support amerykańskiej grupy Korn podczas ich trasy Path of Totality Tour 2012. 7 września Chassis wydał swój drugi album zatytułowany „Social Distrotion”, który zdobył bardzo dobre recenzje. 10 października zagrają w Olsztynie. >>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp4.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

red.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB