Ice Party, czyli zabawa na lodowisku, już w niedzielę

2015-01-16 14:29:56 (ost. akt: 2015-01-16 14:37:08)
Inne 18 stycznia 2015
Ice Party, czyli zabawa na lodowisku, już w niedzielę

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

W najbliższą niedzielę na elbląskim lodowisku odbędzie się kolejne w tym sezonie Ice Party. Początek zabawy o godz. 17.40. Bilety kosztują 6 i 9 zł.

— Ice Party już na stałe wpisało się w kalendarz imprez organizowanych na elbląskim lodowisku Helena. Kolejna okazja do zabawy i szaleństw nadarzy się już w najbliższą niedzielę o godz. 17.40. Festyn na lodzie zyskał już swoich stałych bywalców, cieszy się sporym zainteresowaniem elblążan i nie inaczej powinno być także tym razem — informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, organizator wydarzenia.

Tradycyjnie już w czasie Ice Party w muzyczną podróż zabierze gości znany konferansjer Krzysztof Panas, co oczywiście gwarantuje świetną zabawę. Podczas imprezy usłyszymy największe hity znanych przebojów z parkietów z minionych i obecnych czasów. Ice Party to jednak nie tylko jazda na łyżwach przy muzyce. Tak jak podczas poprzednich spotkań, także i teraz nie zabraknie zabawy oraz konkursów z nagrodami.

Na uczestników wspólnej zabawy dodatkowo czeka także koncert życzeń. Każdy chętny będzie mógł zamówić ulubioną piosenkę dla koleżanki, kolegi czy bliskiej mu osoby. Jednocześnie przypominamy o przynoszeniu na zabawę kuponów potwierdzających uczestnictwo w imprezie.
— Od pierwszego dnia tegorocznego Ice Party każdy z uczestników naszej zabawy, na specjalnych kartach konkursowych zbiera pieczątki potwierdzające swój udział w niedzielnych spotkaniach na lodzie — wyjaśnia Marek Kucharczyk z MOSiR. — Podczas wielkiego finału nastąpi podsumowanie akcji, a wśród najaktywniejszych uczestników Ice Party rozlosowanie zostaną wspaniałe nagrody.

Bilet wstępu na zabawę to 9 złotych (bilet normalny) i 6 zł (bilet ulgowy). W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenie pary łyżew zapłacimy 6 zł.
Bilety wstępu można zakupić i rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest we wtorki, czwartki i piątki w godz. 16-19.30 oraz soboty i niedziele w godz. 11.30–18.00. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB