Ferie pod Olsztynem

2015-01-20 08:46:15 (ost. akt: 2015-01-20 13:06:36)
Inne 19 stycznia 2015 - 1 marca 2015
Ferie pod Olsztynem

Autor zdjęcia: Hotel Anders

Łatwy i szybki dojazd, liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, basen, dobra kuchnia – Hotel Anders w Starych Jabłonkach (30 km od Olsztyna) zaprasza rodziny z regionu Warmii i Mazur na aktywne ferie. Naturalnie na Mazurach.

Wszystkich Państwa, którzy planują ferie z dziećmi, zachęcamy do przyjazdu do Starych Jabłonek. Bliskość oraz szybki i łatwy dojazd, kręgielnia, basen i sauny do dyspozycji Gości bez ograniczeń (w godzinach otwarcia), Małpi Gaj i bogaty program animacji dla dzieci, a także przepiękne tereny do spacerów (Hotel Anders położony jest nad malowniczym Jeziorem Szeląg Mały, w otoczeniu Lasów Taborskich) – to główne atuty Hotelu Anders.

Do hotelu możemy pojechać na dzienny pobyt bez noclegu i korzystać z atrakcji w ofercie FAMILY PACK lub też wybrać się na kilkudniowy pobyt z noclegiem w ramach oferty AKTYWNE FERIE NA MAZURACH.

Hotel Anders położony jest w Starych Jabłonkach (30 km od Olsztyna, 10 km od Ostródy, dojazd drogą krajową nr 16). Do Starych Jabłonek można dojechać również środkami komunikacji publicznej – w ciągu dnia przez Stare Jabłonki przejeżdża kilka pociągów oraz prywatne busy, tzw. okejki (przystanek naprzeciwko poczty przy Dworcu Głównym w Olsztynie).

Hotel**** Anders przygotował dla Gości z regionu Warmii i Mazur dwie propozycje na spędzenie ferii.

1. Pobyt całodzienny bez noclegu – oferta FAMILY PACK – ZOBACZ SZCZEGÓŁY

2. Pobyt z noclegiem – oferta AKTYWNE FERIE NA MAZURACH - ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Zapraszamy!

Hotel Anders, ul. Spacerowa 2, Stare Jabłonki


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB