Wystawa malarstwa Małgorzaty Rynarzewskiej

2015-01-20 16:13:55 (ost. akt: 2015-01-22 13:50:50)
Kultura Lidzbark Warmiński 24 stycznia 2015 - 28 lutego 2015
Wystawa malarstwa
Małgorzaty Rynarzewskiej

W sobotę 24 stycznia o godz. 18 w Hotelu Krasicki odbędzie się wernisaż wystawy pt. Moje inspiracje - magiczna strona życia. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu „Sztuka Kultury”.


MAŁGORZATA RYNARZEWSKA - absolwentka Akademii Sztuk Wizualnych w Poznaniu, malarka, scenografka i plastyczka. Artystka posiada bogaty dorobek artystyczny. W 1986 otrzymała nagrodę niemieckiego domu towarowego HORTEN za malowniczość projektowanych dzianin. W latach 1991-92 była kierownikiem produkcji w Studio Filmów Animowanych w Poznaniu. W latach 1992-93 specjalistką d/s produktu w Quelle. W latach 1993-98 pełnomocnikiem dyrektora d/s produkcji w Teatrze Polskim w Poznaniu, a następnie pełniła w nim obowiązki dyrektora. W obszarze jej działalności twórczej oprócz samego malarstwa, znajduje się także konserwacja zabytków, architektura wnętrz i terenów zielonych, wystawiennictwo oraz edukacja dzieci i młodzieży. Obrazy artystki znajdują się w wielu kolekcjach w Polsce, Niemczech, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.


Wstęp wolny


Podziel się informacją! Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na http://lidzbarkwarminski.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: ]kliknij tutaj[/quote]

Tagi:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB