Aura kobiet - rusza cykl warsztatów

2015-01-23 17:25:21 (ost. akt: 2015-01-23 17:34:23)
Inne 23 stycznia 2015 - 31 stycznia 2015
Aura kobiet - rusza cykl warsztatów

Autor zdjęcia: Beata Szymańska

W sobotę (31 stycznia) w Aura Centrum rozpocznie się cykl warsztatów tematycznych skierowanych do pań w różnym wieku. Podczas spotkań podejmowane będą tematy lekkie, jak moda, czy makijaż, ale nie zabraknie też spotkań, które będą zachęcały do rozwijana swoich pasji.

Tematem pierwszego spotkania będzie makijaż. Uczestniczki zapoznają się z podstawowymi zasadami makijażu dziennego i biznesowego oraz trikami makijażowymi, które mogą okazać się przydatne w czasie karnawału. Profesjonalne szkolenie będzie poprowadzone przez wizażystki z perfumerii Douglas i potrwa 3 godziny. Organizatorzy zapewniają uczestniczkom możliwość skonsultowania się ze specjalistkami od makijażu w przyjaznej, relaksującej atmosferze.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz na stronie www.aurakobiet.pl. Warunkiem jest udzielenie odpowiedzi na jedno pytanie: "Jaki rodzaj makijażu jest Ci najbliższy i dlaczego?"

Spośród kandydatek, które w najbardziej interesujący sposób odpowiedzą na pytanie, 15 zostanie zaproszonych na sobotnie warsztaty. Oprócz wykładów na zwyciężczynie czekają gadżety, upominki, bony na zakupy do perfumerii Douglas i wejściówki do Heliosa.

Zgłoszenia można wysyłać do środy 28 stycznia.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olsztynianka #1646317 | 87.204.*.* 26 sty 2015 08:39

    niestety nei można dograc zdjęcia cos nie dzial.a :(

    ! - + odpowiedz na ten komentarz