Targowa impreza dla rolników

2015-01-23 20:34:44 (ost. akt: 2015-01-23 18:36:35)
Inne 14 lutego 2015 - 15 lutego 2015
Targowa impreza dla rolników

Autor zdjęcia: Łokasz Lamcho

Będzie to największa wystawa maszyn i urządzeń rolniczych w Polsce północno-wschodniej. Jej organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Przy przygotowywaniu Areny Agro Ostróda 2015 Izba korzysta ze wieloletnich doświadczeń w realizacji tego typu wydarzeń. — Po raz pierwszy organizujemy taką imprezę w regionie warmińsko-mazurskim — mówiła Renata Arkuszewska, wiceprezes PIMiUR na konferencji zapowiadającej Arenę Agro Ostróda 2015. — Nasze wystawy zawsze notują rekordową liczbę wystawców. Impreza w Ostródzie przygotowana będzie na najwyższym poziomie. To pierwsza tak kompleksowa wystawa rolnicza w województwie warmińsko-mazurskim.

Swój udział w Arenie Agro Ostróda 2015 zapowiedziało już wiele światowych marek.

Podczas wystawy dostępne będą punkty doradcze i informacyjne instytucji i agend rządowych: Agencji Rynku Rolnego, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Organizatorzy liczą na to, że Arena Agro Ostróda stanie się najważniejszym wydarzeniem branżowym przeznaczonym dla rolników z północno-wschodniej Polski.

Termin wystawy 14-15 lutego.

bcl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB