LIVIN' IN THE PAST Tour - 2015

2015-01-29 07:40:43 (ost. akt: 2015-01-29 07:42:48)
Muzyka Nowy AnderGrant 5 lutego 2015 19:00
LIVIN' IN THE PAST Tour - 2015

Autor zdjęcia: Materiały promocyjne

Scream Maker przygotował dla smaczny koncertowy kąsek na 2015 r. Nowy Andergrant zaprasza 5 lutego 2015 roku o godzinie 19 na chaos przy kawałkach z "Livin' in the Past". Przed Scream Maker wystąpi Helless i SteelFire.


Scream Maker z Warszawy to chemicznie czysty heavy metal. Jeśli bliskie są Waszemu sercu nuty wyśpiewywane przez Dio, bądź te wygrywane przez gitarzystów Iron Maiden, czy Judas Priest, Scream Maker niechybnie znajdzie się na Waszej playliście! Uważamy, że na tradycyjny heavy metal wciąż jest miejsce. Stawiamy na finezyjne, choć jednocześnie klasyczne kompozycje i niezapomniane melodie. Oferujemy dobrą energię, radość i moc. Stay heavy!

Scream Maker powstał w 2010 r. w Warszawie. Dotąd udało mu się opracować obszerny oraz różnorodny materiał koncertowy i zaprezentować go na ponad 140 występach na żywo w Polsce i za granicą. Wśród zespołów z którymi Scream Maker dzielił scenę znajdują się m. in. legendarny wokalista Judas Priest “Ripper” Owens, Primal Fear, Blaze Bayley, Paul Di’Anno oraz polskie legendy heavy metalu takie jak Turbo, Ceti, Mech, Alastor, Stos, Kreon, Wolf Spider, Proletaryat, Luxtorpeda i wiele innych…


Jesienią 2012 r. Scream Maker wydał 8-utworową EP-kę o tytule „We Are Not The Same”, a także nagrał teledysk do promującej ją piosenki – „Wanna Be a Star”. Kilka miesięcy wcześniej zespół dostał się do ścisłego finału prestiżowego konkursu Antyfest 2012, organizowanego przez Antyradio i zajął w nim 2 miejsce. Grupa została również doceniona w corocznym plebiscycie największego opiniotwórczego miesięcznika muzycznego w Polsce TERAZ ROCK gdzie głosami czytelników została wybrana do ścisłej czołówki w kategorii NADZIEJA 2012r.

W wakacje 2013 r. zespół pod okiem zagranicznego producenta Alessandro Del Vecchio i przy gościnnym udziale wielu gwiazd zagranicznych i polskich (m. in. Jordan Rudess z Dream Theater i Wojciech Hoffmann z Turbo) nagrał pierwszą długogrającą płytę pt. “Livin in the Past” i podpisał kontrakt z amerykańską wytwórnią Perris Records. Światowa premiera płyty nastąpiła w dniu 8 kwietnia 2014 r. w kilkunastu europejskich krajach oraz w Japonii i Stanach Zjednoczonych. Premierze towarzyszyła trasa obejmująca wiele koncertów z legendami światowego heavy metalu (m.in. Paul Di’Anno, eks-wokalista Iron Maiden). W maju 2014 r. zespół odbył także trasę po Chinach, dając w Państwie Środka sześć dużych koncertów na znaczących festiwalach i promując “We Are Not The Same” wydany tam jako pełny album (z dodatkowymi utworami – Deliverance, The Prophet).

Zespół pracuje obecnie nad materiałem na kolejne wydawnictwo.

Bilety: 10 zł w dniu koncertu
Gdzie: Nowy Andergrant
Kiedy: 5 lutego 2015 roku
O której: Godzina 19Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB