Natalia Przybysz z "Prądem" w Olsztynie

2015-02-03 15:15:34 (ost. akt: 2015-02-03 15:33:15)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 13 lutego 2015
Natalia Przybysz z Prądem w Olsztynie

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Zaczęło się od Sistars, ale od ładnych paru lat Natalia Przybysz z powodzeniem realizuje solowe projekty. Jedna z najbardziej charyzmatycznych i utalentowanych polskich wokalistek będzie promować najnowszą płytę pt. "Prąd" w olsztyńskim pubie Andergrant w najbliższy piątek (13 lutego).

Natalia Przybysz zdobyła popularność jako wokalistka najlepszego polskiego zespołu soul i R&B — Sistars. Po zawieszeniu działalności grupy zaczęła występować głównie pod pseudonimem NATU (jej projekt solowy). Poza kompozycjami i licznymi współprodukcjami producenckimi stała się liderem zespołu z niepowtarzalną energią, którą można poczuć podczas występów live. Wydała dwa albumy: Natu & Envee — "Maupka comes home" i "Gram Duszy".

W 2012 roku artystka ruszyła w trasę koncertową "Kozmic Blues" z kawałkami Janis Joplin w genialnych aranżacjach. Pozytywna energia i wielkie zainteresowanie koncertami zainspirowało ją do wydania płyty z tym materiałem w 2013 roku.

Najnowsza płyta Natalii Przybysz pt. "Prąd" ukazała się 17 listopada 2014 roku. Punktem wyjścia do pracy nad albumem była piosenka "Niebieski" z albumu "Kozmic Blues: Tribute to Janis Joplin", tym samym Natalia Przybysz kontynuuje przygodę z bluesem i klimatem rocka lat 60.

Jest autorką wszystkich tekstów do nowej płyty. Nad produkcją muzyczną pracowała z Jurkiem Zagórskim, gitarzystą zespołu.

Koncert Natalii Przybysz "Prąd"
13 lutego (piątek), godz. 21.00
AnderGrant, ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn


Bilety: 35 zł w przedsprzedaży, 45 zł w dniu koncertu
Do nabycia: AnderGrant, Sarmata, Remedium, Rockfan, Antałek
oraz online www.andergrant.comMateriały organizatora

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. petod #3011200 | 46.204.*.* 24 lis 2020 09:00

    Patrzcie - empikbilety.pl/wydarzenie/natalia-przyby sz-praga-centrum/pazdziernik-2020 W końcu realne terminy. Wybieracie się? Mam wejściówki i czekam na ten marzec. Ogólnie liczę, że to już będzie dla mnie całkiem inny czas ;-)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz