Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w Elblągu. Poznaj piękno tych tańców

2015-02-11 09:09:27 (ost. akt: 2015-02-11 09:25:20)
Inne 21 lutego 2015 - 22 lutego 2015
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w Elblągu. Poznaj piękno tych tańców

Autor zdjęcia: Michał Skroboszewski

Najlepsze pary amatorskie, tańczące sambę, cha-chę, paso doble, rumbę i jive'a, będzie można zobaczyć już 21 i 22 lutego w Elblągu. To właśnie tutaj odbędą się Mistrzostw Polski FTS w tańcach latynoamerykańskich.

— Elbląg słynie z tańców standardowych, więc dla mieszkańców regionu będzie to okazja do poznania także piękna tańców latynoamerykańskich — mówi Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich Światowid, które jest współorganizatorem mistrzostw.
W turnieju będzie można zobaczyć najlepsze w Polsce pary amatorskie tańczące sambę, cha-chę, paso doble, rumbę i jive'a. Będą walczyć nie tylko o medale, ale - co ważniejsze - o możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej w mistrzostwach świata czy Europy.

Tancerze będą rywalizowali w dziewięciu kategoriach wiekowych, najlepszych będzie można oglądać podczas gali wieczornych. Taneczne zmagania w Elblągu odbędą się 21 i 22 lutego. Kibicować zawodnikom będzie można w godz. 10.30-21.
Mistrzostwa w Elblągu będą także okazją do oglądania na żywo zmagań par zawodowych, które zaprezentują się zarówno w kategorii tańców standardowych jak i latynoamerykańskich
— Jesteśmy przekonani, że atmosfera będzie sprzyjać tanecznej rywalizacji. Wszystkim startującym życzymy powodzenia, trenerom satysfakcji z wyników, sędziom owocnej pracy, a publiczności niezapomnianych wrażeń — dodaje Antoni Czyżyk.

Mistrzostwa zostaną rozegrane w hali MOS przy ul. Kościuszki 77a. Bilety kosztują 40 (na trybuny) i 100 zł (do stolika). Sprzedaż i rezerwacja w dziale sprzedaży i marketingu Światowida pod tel. 55 611-20-68/76.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. :) #1663485 | 213.184.*.* 12 lut 2015 08:31

    Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w Elblągu. Poznaj piękno tych tańców tańce latynoamerkańskie są niezłe, ale o wiele bardziej cenię sobie i zachęcam do poznania tańców europejskich zwłaszcza środkowoeuropejskich w tym polskich (są znakomite)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz