Polska Noc Kabaretowa po raz pierwszy w Elblągu. Czterogodzinne show już 13 marca

2015-02-11 17:36:44 (ost. akt: 2015-02-11 17:49:11)
Inne 13 marca 2015
Polska Noc Kabaretowa po raz pierwszy w Elblągu. Czterogodzinne show już 13 marca

Podczas Polskiej Nocy Kabaretowej wystąpi między innymi Kabaret Moralnego Niepokoju

Autor zdjęcia: materiały promocyjne

Polska Noc Kabaretowa po raz pierwszy zawita do Elbląga. To będzie solidna dawka śmiechu. Już 13 marca w hali Centrum Sportowo-Biznesowego wystąpią kabarety: Moralnego Niepokoju, Paranienormalni, Nowaki, Skeczów Męczących oraz Ireneusz Krosny. Trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie.

— Zgodnie z dewizą, ze śmiech to zdrowie kolejna edycja największego cyklicznego widowiska kabaretowego w Polsce dotyczyć będzie tematyki służby zdrowia. Jeszcze weselej, jeszcze bardziej absurdalnie i na niezmiennie najwyższym artystycznym poziomie — zapowiadają organizatorzy Polskiej Nocy Kabaretowej.


To niezwykle ciekawie zapowiadające się wydarzenie odbędzie się w Elblągu 13 marca w hali Centrum Sportowo-Biznesowego przy Al. Grunwaldzkiej (godz. 19). W niemal czterogodzinnym show na scenie pojawią się: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki oraz Ireneusz Krosny. Na stanowisko prowadzącego Polską Noc Kabaretową wraca Kabaret Skeczów Męczących – zespół, który jak nikt inny wgryzł się w tematykę szpitalną, a polską publiczność w całym kraju wielokrotnie zabrał ze sobą m.in. do psychiatryka. 

— U nas jak w NFZ – kolejki po bilety już się ustawiają, a grono profesjonalnych specjalistów w dziedzinie rozśmieszania zajmie się Wami fachowo i z uśmiechem na ustach — dodają organizatorzy.


Bilety w cenie 60, 70, 90 i 120 zł można kupować za pośrednictwem strony internetowej www.polskanockabaretowa.pl. Wejściówki są także dostępne w Centrum Sportowo-Biznesowym, EMPiK-u, marketach Media Markt i Saturn. 


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB