Koncertowy kalendarz zamknie Jamal

2015-02-20 20:28:20 (ost. akt: 2015-02-27 18:36:45)
Muzyka Nowy ANDERGRANT 28 lutego 2015
Koncertowy kalendarz zamknie Jamal

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Już 28 lutego w olsztyńskim klubie AnderGrant, wystąpi jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów z pogranicza m.in. reggae i hip hopu - Jamal.

Autorzy hitów takich jak „Słońca Łan”, „Pójdę tylko tam”, „Kiedyś będzie nas więcej” czy „Policeman” przyjadą do AnderGrandu po sukcesie jaki odniósł album „Miłość”. Na płycie znajdują się hity tj. DEFTO, Peron czy Plastikowe Kwiaty, które mogliście niejednokrotnie znaleźć na listach przebojów rozgłośni radiowych.

Wszyscy, którzy przesłuchali album w całości wiedzą, że świetnych kawałków jest znacznie więcej. Obok nostalgicznego utworu "Marcepany" znajdziemy rockowy "Bomba" czy hip-hopowy "6.0.6" - podsumowując, każdy kawałek jest niesamowity!


Warto. Nawet jeśli czekać na taki album trzeba kilka lat, a od „Urban Discotheque” minęło pięć. „Jeśli ta płyta wyszłaby wcześniej, byłaby po prostu słaba. Dojrzałem, wszyscy potwornie dojrzeliśmy, a to wymaga czasu. Gojenia ran i marnowania blizn. Oprócz tego całe mnóstwo przyziemnych historii. Ale moja babcia zawsze mówiła, że na dobre się czeka”.

Płyta, na która składa się 13 kompozycji, zaskakuje gitarowym brzmieniem, rockowymi riffami i melodyjnością, ale to wciąż jest Jamal! „Dla starych znajomych to nawet pewnie bardziej ja. To powrót do czasów, kiedy miałem 17 lat i pisałem mnóstwo wierszy, mnóstwo piosenek. Teraz w pewnym sensie wróciłem do tej wrażliwości.” Nad produkcją albumu czuwał Gienia, na co dzień członek zespołu, a miksami zajął się Marcin Bors.

Teksty autorstwa Mioda są do bólu prawdziwe i szczere. „Ta płyta to emocjonalność dokładnie na te czasy. To odbicie. Młodzi, 30-letni mieszkańcy wielkich miast, robiący swoje kariery, żyjący w oszałamiającym tempie, wracają do miłości. Dojrzeli. Zrozumieli. Taka jest ta płyta”.

Utwory z albumu "Miłość", podobnie jak kawałki z poprzednich płyt Jamala, będą bez wątpienia mocnym zastrzykiem dobrej energii dla osób, które pojawią się na koncercie w AnderGrancie

Lutowy kalendarz koncertów w AnderGrancie zamkniemy występem jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce artystów z pogranicza Reggae, Dancehallu, Hip Hopu i Rocka - Jamala. Jamal wystąpi 28-02-2015 w klubie Nowy AnderGrant . Wejście od 18.00. Start koncertu o 21:00

Jamal w AnderGrancie
28.02 (sobota), klub Nowy AnderGrant

Wejście: 18:00, początek koncertu: 21:00
Bilety: 30 zł (przedsprzedaż), 40 zł (w dniu koncertu)


Bilety dostępne w: Klub Nowy ANDERGRANT, Pub SARMATA, Sklep muzyczny ROCKFAN, RootStore, Club Antałek oraz www.andergrant.com/biletyKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB