Rock Młodych Gwiazd już w sobotę!

2015-02-24 13:22:34 (ost. akt: 2015-02-26 11:41:59)
Muzyka Olsztyn, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych,... 28 lutego 2015
Rock Młodych Gwiazd już w sobotę!

Kornelia Rynkiewicz, Sylwia Kaczyńska i Bartosz Tokarczyk zrealizują swój projekt.

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

W sobotę (28 lutego) w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych przy ul. Parkowej będzie można posłuchać młodych zespołów rockowych. W ramach olimpiady "Zwolnieni z teorii" grupa licealistów zorganizowała przegląd młodych kapel.

Na Zatorzu zagrają: Soul's Sound, We All Eat Clouds, Above The Silence i AppleMint. Wszystkie kapele pochodzą z Olsztyna. Pomysłodawcami inicjatywy "GET OUT OF THE CUPBOARD" (tłum. wyjdź z kredensu) są: Sylwia Kaczyńska, Kornelia Rynkiewicz i Bartosz Tokarczyk z II LO 2 oraz Dominika Milewska z Państwowego Liceum Plastycznego.

Licealiści nie tylko przygotowują koncert od strony artystycznej. Po imprezie będzie można zobaczyć zdjęcia z wydarzenia: — "Rock Młodych Gwiazd, to nie tylko promocja zespołów. Fotorelację przygotują młodzi fotografowie — mówią licealiści.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników niespodzianki: — Na naszym fanpage'u ogłosimy konkurs dla osób, które przyjdą koncert. Do grających zespołów dołączy również jeszcze jeden wykonawca, którego ujawnimy na Facebooku — mówi Bartosz.

W ramach "GET OUT OF THE CUPBOARD" 14 marca w Planecie 11 odbędzie się wernisaż uczniów olsztyńskiego plastyka „Zwolnieni z teorii” — przypomnijmy — to nowa olimpiada, w której mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Jej laureaci otrzymają prestiżowe certyfikaty menedżerskie.

Jest to nowatorski projekt realizowany przez fundację Social Wolves z Warszawy. Zadaniem licealistów jest przygotowanie projektu społecznego realizowanego po godzinach zajęć szkolnych. W województwie warmińsko-mazurskim do udziału w olimpiadzie zgłosiły się 72 grupy młodzieży, z czego 12 projektów realizowanych jest przez nastolatków z Olsztyna.

Michał Krawiel

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kryptos #1674478 | 46.186.*.* 24 lut 2015 23:24

    Jak zwykle bez konkretów (godzina rozpoczęcia, bilety, ceny). Kiedy jakaś iskierka profesjonalizmu dotrze do autorów tych notatek...?

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. art #1673826 | 109.241.*.* 24 lut 2015 13:40

    A o której się zaczyna i czy są jakieś bilety?

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz