Rock Młodych Gwiazd w CEiIK-u

2015-02-28 22:00:00 (ost. akt: 2015-03-01 15:26:14)
Rock Młodych Gwiazd w CEiIK-u

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

W sobotę w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych przy ul. Parkowej odbył się koncert młodych zespołów rockowych. Cała inicjatywa jest zasługą grupy olsztyńskich licealistów, która w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii", zorganizowała przegląd młodych kapel.

Podczas imprezy zagrali: Soul’s Sound, We All Eat Clouds, Above The Silence i AppleMint. Pomysłodawcami inicjatywy „GET OUT OF THE CUPBOARD“ (tłum. wyjdź z kredensu) są: Sylwia Kaczyńska, Kornelia Rynkiewicz i Bartosz Tokarczyk z LO 2 oraz Dominika Milewska z Państwowego Liceum Plastycznego.

W ramach „GET OUT OF THE CUPBOARD“ 14 marca w Planecie 11 odbędzie się wernisaż uczniów olsztyńskiego plastyka.

„Zwolnieni z teorii” — przypomnijmy — to nowa olimpiada, w której mogą wziąć udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Jej laureaci otrzymają prestiżowe certyfikaty menedżerskie. Jest to nowatorski projekt realizowany przez fundację Social Wolves z Warszawy. Zadaniem licealistów jest przygotowanie projektu społecznego realizowanego po zajęciach szkolnych. W województwie warmińsko-mazurskim do udziału w olimpiadzie zgłosiły się 72 grupy młodzieży, z czego 12 projektów realizowanych jest przez nastolatków z Olsztyna.

Zobacz zdjęcia z koncertu!Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. cycu #1678506 | 88.156.*.* 1 mar 2015 18:13

    dajcie jakis kawalek we all eat clouds a nie te disco millera

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz