Nie siedź w domu, chodź na rower!

2015-03-03 08:09:36 (ost. akt: 2015-03-03 08:33:34)
InneW plenerze Ruciane- Nida 7 marca 2015
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum UMiG Ruciane-Nida

Zapraszamy do Rucianego-Nidy na pierwszą w tym roku wycieczkę rowerową. Przejazd inaugurujący nowy sezon już w najbliższą sobotę (7 marca) na 20 kilometrowej trasie z Rucianego-Nidy do miejscowości Zamordeje.

Zbiórka o godz. 10:00 w Rucianem-Nidzie (parking przy wypożyczalni rowerów i Urzędzie Miasta i Gminy). W Kwaterze Łowieckiej Doroty i Piotra Małżów w Zamordejach organizatorzy imprezy zaplanowali ognisko z kiełbaskami.

Kolejna wycieczka rowerowa - na trasie z Rucianego-Nidy do Niedźwiedziego Rogu, odbędzie się dwa tygodnie później, w ramach powitania wiosny (21marca). Z harmonogramem wszystkich wycieczek rowerowych zaplanowanych w tym roku, będzie można zapoznać się na stronie internetowej www.ruciane-nida.pl jeszcze w marcu.

Organizatorami sobotniej wycieczki są: Urząd Miasta i Gminy Ruciane-Nida, Wypożyczalnia i sklep rowerowy "Kolarz" Arkadiusza Popławskiego oraz Kwatera Łowiecka Zamordeje. Zapraszamy!

redakcja
pisz@gazetaolsztynska.pl


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB