Ten Typ Mes wystąpi w Olsztynie

2015-03-03 08:56:09 (ost. akt: 2015-03-03 09:29:15)
Muzyka Klub Nowy ANDERGRANT 13 marca 2015
Ten Typ Mes wystąpi w Olsztynie

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Już 13 marca, po raz pierwszy po wydaniu płyty "Trzeba było zostać dresiarzem", do Olsztyna zawita Ten Typ Mes. Na talkboxie i klawiszach Głośny, za dj'ką Dj Black Belt Greg, a na drugim mikrofonie oczywiście Łukasz Stasiak.

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Was na koncert Ten Typ Mes'a. Po raz kolejny odwiedzi nasz klub jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) Polski MC. Jego flow to klasyk jak białe najki, a płyty to kamienie milowe na polskiej scenie rap. Piotr Szmidt bo takie imię kryje się pod ksywką Ten Typ Mes odwiedzi nas już 13 marca. Jeśli albumy takie jak ''Alkopoligamia: zapiski typa'', ''Zamach na przeciętność'', ''Kandydaci na szaleńców'', ''Trzeba było zostać dresiarzem'' czy też nagrane z Flexxip'em czy 247 goszczą na Twoich półkach wpadnij do AnderGrandu aby posłuchać ich na żywo.


Nowy Andergrant (Olsztyn)
Start: 20:00
Bilety: 25 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu koncertu)

Przedsprzedaż biletów: Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28), Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA), RootStore (ul. Kołłątaja 2), Club Antałek DS-3 (ul.Oczapowskiego 9), oraz www.andergrant.com/bilety


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB