Mega Depeche Mode Party w Andergrancie

2015-03-03 09:27:22 (ost. akt: 2015-03-03 09:26:52)
Muzyka Nowy Andergrant 7 marca 2015
Mega Depeche Mode Party w Andergrancie

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Już w sobotę (7 marca) w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant, odbędzie się pierwsze w 2015 roku "Mega Depeche Mode Party".

Podczas sobotniej imprezy, o klimat Depeche Mode zadba DAS MOON:

DAS MOON to muzyczna podróż w czasie - w przeszłość i... w przyszłość. Charyzmatyczne trio inspiruje się takimi ikonami sceny, jak Einstürzende Neubauten, Laibach, Kraftwerk czy Depeche Mode, ale tworzy swój własny, niepowtarzalny styl. Znaki rozpoznawcze? Duża dawka elektroniki z domieszką nowofalowego brzmienia gitar i surowych instrumentów perkusyjnych, a także hipnotyzujący głos wokalistki Daisy K.

DAS MOON w obecnym kształcie istnieje od czterech lat. Zespół tworzą trzy różne, silne osobowości, które doskonale się dopełniają. Daisy K. jest wokalistką i poetką, DJ Hiro Szyma - didżejem, perkusistą i absolwentem warszawskiej ASP, Musiol producentem muzyki elektronicznej i multimediów z dyplomem bostońskiego Berklee College of Music.


W październiku 2014 roku zespół wydał swój drugi album "Weekend In Paradise". Jest to "concept album", składający się z 12 utworów. W warstwie tekstowej przekazuje emocje „na wyrywki” i obrazuje ciemniejsze strony życia, zgodnie z naturą artystów, tworzących skład zespołu DAS MOON. Album powstał we współpracy z producentem muzycznym Pawłem Gawlikiem, wydawnictwem Requiem Records i globalnym dystrybutorem cyfrowym Believe Digital.

Mega Depeche Mode Party - Nowy Andergrant (Olsztyn)
7 marca (sobota), godz. 19

- wystąpi DAS MOON
- DJ's: Radziu ADHD(Exciting Night / Wydział Remontowy / Buffet / 3Miasto)
- bilety: 20 zł

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB