Dziecięcy balet i fletnia Pana

2015-03-03 15:21:25 (ost. akt: 2015-03-03 15:32:09)
Muzyka Filharmonia Warmińsko-Mazurska (Olsztyn) 8 marca 2015
Dziecięcy balet i fletnia Pana

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

Już w najbliższą niedzielę (8 marca) w olsztyńskiej filharmonii odbędzie się koncert rodzinny, którego gwiazdą będzie Dima Chaaback.

Podczas koncertu rodzinnego w dniu 8 marca 2015r. o godz. 11.00 w sali koncertowej Filharmonii zobaczymy tańczące dzieci ze Szkółki Baletowej „FitDance”. Założycielka szkoły Katarzyna Stocka wraz z doświadczoną kadrą tancerzy dba, aby taniec klasyczny rozwijał u dzieci poczucie rytmu, plastyczność, elegancję i koordynację ruchową a także kształtował wrażliwość na muzykę i piękno ruchu. Jakie umiejętności zaprezentują młodzi tancerze?

Na to pytanie odpowie nam koncert rodzinny, którego muzyczną gwiazdą będzie wirtuoz gry na fletni Pana Dima Chaaback. Artysta wraz z orkiestrą symfoniczną Filharmonii pod dyrekcją Sebastiana Perłowskiego zaprezentuje kompozycje swojego autorstwa. Dima Chaaback jest kompozytorem i wykonawcą prezentującym swój dorobek w niepowtarzalnym stylu. Nadzwyczajna wrażliwość muzyczna Dimy Chaabacka, jego nowatorskie spojrzenie na wykorzystanie: fletni Pana, fletu i fletu słowiańskiego oraz gruntowne wykształcenie muzyczne czynią zeń jedynego w swoim rodzaju artystę w gronie zarówno kompozytorów, jak i wykonawców.

Koncertując, nagrywając płyty, pisząc muzykę do filmów swą wirtuozowską grą zjednuje sobie coraz szerszy krąg wielbicieli i sympatyków fletni Pana. Mamy nadzieję, że nasz koncert rodzinny te grono jeszcze powiększy.


Szkółka baletowa FitDance

Sebastian Perłowski – dyrygent
Dima Chaaback – fletnia Pana
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Szkółka baletowa FitDance (przygotowanie: Katarzyna Stocka)

Koncert rodzinny (sala koncertowa Filharmonii)
8 marca 2015 (niedziela), godz. 11


Bilety w cenie: 30 zł (normalny), 22 zł (ulgowy), 15 zł (karta melomana), karta dużej rodziny: rodzice 22 zł, dzieci 11 zł
Kasa biletowa czynna pn-pt w godz.10-18 oraz na dwie godziny przed koncertem.


Całe kalendarium wydarzeń w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej, znajdziecie TUTAJ.

Źródło: Filharmonia Warmińsko-Mazurska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB