Teatr przy stoliku

2015-03-04 13:59:31 (ost. akt: 2015-03-04 14:19:54)
Kultura Biała Piska 26 marca 2015
Teatr przy stoliku

Miejsko-Gminna Biblioteka w Białej Piskiej zaprasza na spektakl ENGAGEMENT Filipa Bajona w interpretacji aktorów teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie: Ireny Telesz i Katarzyny Kropidłowskiej.

Spotkanie odbędzie się w czwartek (26 marca) o godz. 17 w kawiarence artystycznej M-GOK.

ENGAGEMENT to błyskotliwa komedia obyczajowa autorstwa znakomitego reżysera filmowego i teatralnego, odsłaniającego kulisy pracy pomocy domowej dawniej zwanej po prostu służącą. Młoda kandydatka na gosposię trafia do zamożnego domu w Warszawie na miejsce odchodzącej właśnie starszej i wiekiem i doświadczeniem służącej. Ta dość szczegółowo wprowadza ją w tajniki pożycia małżeńskiego chlebodawców, opowiada o zwyczajach panujących w domu,jednocześnie sporo dowiaduje się o dziewczynie. Gdy obie kobiety zawiązują koleżeńską więź, sytuacja ulega zaskakującej zmianie.


opr. red.
pisz@gazetaolsztynska.pl


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię
denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajProblem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB