Eliminacje do Seven Festival w Nowym Andergrancie

2015-03-09 17:10:46 (ost. akt: 2015-03-12 12:52:46)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 12 marca 2015
Eliminacje do Seven Festival w Nowym Andergrancie

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

W czwartek (12 marca) w klubie Nowy Andergrant odbędą się eliminacje do Seven Festival w Węgorzewie. Będzie można posłuchać pięciu zespołów! Wstęp wolny.

Do drugiego etapu eliminacji, czyli przesłuchania w klubie zakwalifikowało się sześć zespołów: Nocny Kochanek (Night Mistress), D'Dorsh, Messa, Reshape, Postnatura. Miał jeszcze wystąpić zespół Ejtobangla, jednak muzycy poinformowali, że z przyczyn losowych muszą odwołać swój występ.

Osoby, które przyjdą wysłuchać młodych kapel usłyszą potężną dawkę dźwięków od reggae, przez rock, metal, po progresję.

Poziom zespołów jest na prawdę wysoki, wszyscy jesteśmy ciekawi jak zaprezentują się na żywo. Część oczywiście już jest znana, bo to lubiane olsztyńskie kapele - mówi Adam Fokow, redaktor naczelny magazynu Pandemoneon.pl, jeden z jurorów. Skład jury uzupełniają jeszcze m.in.: Sławomir Tychek, muzyk i krytyk muzyczny; Piotr Bułakowski, dziennikarz RMF FM i współorganizator Seven Festival, Marcin Jarecki ambasador i dobrych duch festiwali w Polsce i Joanna Samsel.

Na scenie Nowego Andergrantu zaprezentują się nie tylko zespoły z Warmii i Mazur, ale również z dalszych stron. Nocny Kochanek, czyli Night Mistress ze Skarżyska-Kamiennej, to kapela, która ma na swoim koncie m.in. nagrania do animowanego filmu dla dorosłych "Kapitan Bomba". Nocny Kochanek to melodyjny heavy/power metal.


Przybywajcie do Nowego Andergrantu od godziny 18:00!

Seven Festival to największa impreza muzyczna zrzeszająca fanów rockowego i metalowego grania w tej części Polski. W tym roku na węgorzewskiej scenie pojawią się m.in. Arch Enemy, Decapitated, Kabanos, Turbo, Sebastian Riedel & Cree, Vader, Closterkeller, Skubas i Raz, Dwa, Trzy. Festiwal rozpoczyna się w piątek 10. lipca i potrwa trzy dni.

Eliminacje do Seven Festival
12 marca (czwartek), godz. 18 (Nowy Andergrant)

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Lecner #1686268 | 31.174.*.* 10 mar 2015 18:37

    Przewiduję problemy! Udział zespołu Vader rozpęta w Węgorzewie klerykalną histerię i może powtórzyć się sytuacja z zeszłego roku z zespołem Behemoth. Chyba czarni protestowali przeciwko występowi Vaderu we Wrocławiu w tym roku.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. rock #1686076 | 89.228.*.* 10 mar 2015 13:52

    fajne kapele,ale D'Dorsh niech w końcu zmieni wokalistę bo ten koleś się nie nadaje do tego,a tak to chłopaki fajnie wymiatają

    ! - + odpowiedz na ten komentarz