Perfect, Kukulska, Groniec, Skubas, Ten Typ Mes .... Łapcie bilety na koncerty w Olsztynie!

2015-03-11 10:00:00 (ost. akt: 2015-03-10 23:02:35)
Perfect, Kukulska, Groniec, Skubas, Ten Typ Mes ....  Łapcie bilety na koncerty w Olsztynie!

Uwaga! Wystarczy jeden sms z ciekawym uzasadnieniem - a możecie zdobyć bilet na koncert waszej ulubionej grupy. Dziś do zdobycia bilety na koncerty w olsztyńskich klubach i koncert zespołu Perfect w Uranii. Polecamy!

Aby zdobyć bilet należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego bilet powinien trafić właśnie do Ciebie. SMS należy wysłać pod numer i kod przypisany imprezie (przykład ol.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie). Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie. Na smsy czekamy dziś (środa) do godz. 15 >>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)

Dołącz do nas na Facebooku! Wejdź na www.facebook.com/Orientacja

Limboski & Wiśnia w Galerii Sowa

Słuchacze pamiętający ich wspólne występy w zespole „Limbo” dobrze wiedzą, jaką wyjątkową energię te dwie osobowości tworzą razem na scenie. Od niedawna grają koncerty w duecie. Na koncert zapraszamy dziś do Sowy!

Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp1.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Perfect tym razem zagra akustycznie
„Autobiografia”, „Nie płacz Ewka”, „Chcemy być sobą”. Te piosenki zna chyba każdy. Agencja Muzyczna Union zaprasza na koncert zespołu Perfect, który 12 marca odbędzie się w hali Urania w Olsztynie.

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 30 pojedynczych biletów!
Wyślij sms o treści ol.imp2.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Ten Typ Mes w Olsztynie

Już 13 marca, po raz pierwszy po wydaniu płyty "Trzeba było zostać dresiarzem", do Olsztyna zawita Ten Typ Mes. Na talkboxie i klawiszach Głośny, za dj'ką Dj Black Belt Greg, a na drugim mikrofonie oczywiście Łukasz Stasiak.

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp3.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Koncert nomakeup i Soul`s Sound w Sowie
Grupa nomakeup gra czystą, cudowną, rockową muzykę, która pozytywnie wkręca najbardziej opornych muzycznie krytyków. Zwycięzcy m.in "Przeglądu Muzycznego Gazety Olsztyńskiej 2014". A tuż przed nimi zagrają zdobywcy trzeciego miejsca w "Przeglądzie Muzycznym Gazety Olsztyńskiej" - olsztyńska grupa Soul`s Sound.

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp4.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Koncert zespołu 19 wiosen

Już 14 marca w olsztyńskim klubie +OIOM+ wystąpi 19 WIOSEN to jeden z ciekawszych zespołów instrumentalno-wokalnych w Polsce. Rozpoznawany jest za sprawą charakterystycznego gitarowo-syntezatorowego brzmienia tworzonego przez arcykapelmistrza Grzegorza „Fagota” Fajngolda oraz zastanawiających swym pesymizmo-optymizmem tekstów Marcina Pryta.

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp5.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Skubas w Andergrancie!

Już 14 marca w olsztyńskim AnderGrancie wystąpi Skubas. I jak gwarantują organizatorzy - "będzie miał tyle miłości dla Was ile bedzie potrzebne...".

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp6.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

POP w Filharmonii - Katarzyna Groniec

"ZOO" to tytuł koncertu - muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną. Na koncert zapraszamy w niedzielę do olsztyńskiej filharmonii!

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia!
Wyślij sms o treści ol.imp7.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Natalia Kukulska w trasie. Przystanek Olsztyn

Natalia Kukulska z materiałem z nowej płyty zawita niebawem do Olsztyna. Na koncert, który odbędzie się 15 marca zaprasza klub Nowy Andergrant.

Na koncertach jak zawsze obok wokalistki pojawią się świetni muzycy. Na scenie zabrzmią analogowe syntezatory, aby na żywo oddać charakter płyty. Nie zabraknie też perkusji, za którą zasiądzie Michał Dąbrówka. Każdy, kto choć raz widział na żywo koncert Natalii Kukulskiej wie, że jej występy są niepowtarzalnymi wydarzeniami. Zapraszamy!

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp8.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. KEJ #1687819 | 31.1.*.* 12 mar 2015 16:30

    Czy na pewno są podane dobre początki wiadomości lub numer telefonu? Po wpisaniu OL.IMP.ODPOWIEDŹ przychodzi zwrotka błędna treść smsa... mogliby Państwo to sprawdzić?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz