Kabarety, koncerty i zawody sportowe. Zobacz imprezy w ten weekend!

2015-03-14 07:00:00 (ost. akt: 2015-03-13 21:18:12)
Kabarety, koncerty i zawody sportowe. Zobacz imprezy w ten weekend!

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Nadchodzący weekend stoi pod znakiem wspaniałych koncertów. Każdy znajdzie coś dla siebie! Co jest grane w Olsztynie i regionie?

Przedstawiamy Wam kilka wybranych przez nas imprez, na których warto być. Wszystkie informacje o nich, znajdziecie na naszym portalu imprezowym orientacja.pl. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, a także naszego profilu www.facebook.com/Orientacja


SOBOTA

Skubas wystąpi w Olsztynie
Już 14 marca w olsztyńskim AnderGrancie wystąpi Skubas. I jak gwarantują organizatorzy - "będzie miał tyle miłości dla Was ile bedzie potrzebne...".

Muzyka Skubasa to niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge’owym charakterze. W swoich autorskich kompozycjach łączy brudne, gitarowe riffy z melancholijnym wokalem, tworząc nostalgiczne, melodyjne piosenki. W produkcji płyty Skubas postawił przede wszystkim na atmosferę i przestrzeń.

Nowy AnderGrant, start: godz. 19
Sister Wood 20.00, Skubas 21.00I Otwarte Modelarskie Zawody Szybowcowe
Po raz pierwszy w Orzyszu zostaną zorganizowane Otwarte Modelarskie Zawody Szybowcowe “Smyki na Start”. Rywalizacja miłośników lotnictwa i pasjonatów modelarstwa odbędzie się 14 marca (sobota) o godz.15 w Hali widowiskowo-sportowej przy ul. Osiedle Robotnicze 11.

Pierwszy w historii turniej w wersji rodzinnej – zawodnicy we wszystkich kategoriach wiekowych mogą startować z mamą, tatą, babcią, dziadkiem, ciocią, wujkiem, opiekunką lub opiekunem (możliwy start zawodników samodzielnie). Każdy nieodpłatnie może na miejscu zbudować swój model szybowca PW-5 Smyk i wziąć udział w sportowej rywalizacji na najdłuższy lot. Wszystkie startujące dzieci otrzymują medale, dyplomy i nagrody.


Koncert zespołu 19 wiosen
Już 14 marca w olsztyńskim klubie +OIOM+. 19 WIOSEN to jeden z ciekawszych zespołów instrumentalno-wokalnych w Polsce. Rozpoznawany jest za sprawą charakterystycznego gitarowo-syntezatorowego brzmienia tworzonego przez arcykapelmistrza Grzegorza „Fagota” Fajngolda oraz zastanawiających swym pesymizmo-optymizmem tekstów Marcina Pryta (zbiór tekstów jego poezji oraz tekstów dla 19 Wiosen ukazał się w formie książkowej — "Szpital Heleny Wolf" w wydawnictwie Lampa, Warszawa 2005).

Koncert zespołu 19 wiosen
Klub +OIOM+ (Olsztyn)NIEDZIELA

POP w Filharmonii - Katarzyna Groniec
"ZOO" to tytuł koncertu - muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną.

Podczas koncertu usłyszymy m.in.: Wielka woda, Deusex machina, Kokaina, Dzikuska, Piosenka o życiu ptasim, Uciekaj moje serce, Nie zabijaj mnie powoli, Rodzi się ptak, Nim wstanie dzień, Ja nie chcę spać, Zoo, Dance macabre, Parademarsz, Króliczek.

Filharmonia Warmińsko-Mazurska im.Feliksa Nowowiejskiego w OlsztynieNatalia Kukulska w trasie. Przystanek Olsztyn
Natalia Kukulska z materiałem z nowej płyty zawita niebawem do Olsztyna. Na koncert, który odbędzie się 15 marca zaprasza klub Nowy Andergrant (ul. Kołobrzeska 32). Start godz. 20.

Na koncertach jak zawsze obok wokalistki pojawią się świetni muzycy. Na scenie zabrzmią analogowe syntezatory, aby na żywo oddać charakter płyty. Nie zabraknie też perkusji, za którą zasiądzie Michał Dąbrówka. Każdy, kto choć raz widział na żywo koncert Natalii Kukulskiej wie, że jej występy są niepowtarzalnymi wydarzeniami. W przypadku tej trasy będzie podobnie – dopracowana w najmniejszych szczegółach muzyka, dopełniona zostanie ciekawą oprawą wizualną.


Więcej o nadchodzących imprezach na Warmii i Mazurach, znajdziesz TUTAJ.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB