Besides- zwycięzcy MBTM w Olsztynie!

2015-03-17 18:32:23 (ost. akt: 2015-03-17 18:40:23)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 22 marca 2015
Besides- zwycięzcy MBTM w Olsztynie!

Autor zdjęcia: K. Ładna/mat. zespołu

Besides - zwycięzcy 8. edycji Must Be The Music, ale przede wszystkim prawdziwi muzyczni pasjonaci wystąpią 22 marca 2015 roku w olsztyńskim AnderGrancie.

Zespół Besides to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie post-rockowej. Jego niesamowite, często połączone z wizualizacjami koncerty potrafią wzbudzić w słuchaczach intensywne doznania emocjonalne. Powstał w 2011 roku, swój materiał rozpoczął promować jesienią 2012 roku.

Besides jest zwycięzcą 8 edycji programu Must be The Music. W programie wzbudził wielkie zainteresowanie jak i jurorów tak i telewidzów.

20 września 2013 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu zespołu „We Were So Wrong”. Na krążku można usłyszeć 10 instrumentalnych, miejscami spokojnych, a miejscami ostrych, ciężkich post rockowych kompozycji. "We Were So Wrong” - jak mówi sam zespół – to album, na którym kawałki układają się w jedną wielką podróż nostalgiczno – emocjonalną, pozwalają uwolnić wyobraźnie i odpłynąć „gdzieś poza codzienność”.

Underfate to młody i ambitny zespół komponujący w stylistyce post-progresywno rockowej. Oscylują pomiędzy wieloma gatunkami, ich muzyka jest trudna do zaszufladkowania. O swojej twórczości członkowie zespołu wypowiadają się w następujący sposób: "Muzyka jaką gramy jest bezpośrednio powiązana z nazwą zespołu. Odnosi się do pewnej drobnej i delikatnej składowej przeznaczenia, określonej przez nas jako podprzeznaczenie, na którą mamy wpływ i przez, którą możemy wpływać na to, co teoretycznie jest już zapisane – przeznaczone. W ten sposób muzyka nam przeznaczona, powstająca w wyniku subtelnego przeplatania konkretnych brzmień, jest dokładnie tym, co pragniemy grać."

22 marca 2015
klub Nowy AnderGrant
19.00 - Bramy
20.00-20.45 - Underfate
21.00 -... Besides

Bilety: 20 zł w przedsprzedaży / 25 zł w dniu koncertu
Przedsprzedaż niebawem:
- Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
- Pub SARMATA (ul. Skłodowskiej 28)
- Sklep muzyczny
- ROCKFAN (dom handlowy INKA)
- RootStore (ul. Kołłątaja 2)
- Club Antałek DS-3 (ul.Oczapowskiego 9)
oraz www.andergrant.com/bilety
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB