"Puchar Mazur 2", czyli waleczne emocje w Mrągowie!

2015-03-19 09:25:23 (ost. akt: 2015-03-19 12:47:29)
Sport Mrągowo 28 marca 2015
Puchar Mazur 2, czyli waleczne emocje w Mrągowie!

Nie lada gratka dla miłośników sportów walki. Po raz drugi w Mrągowie odbędzie się "Puchar Mazur 2", podczas którego zmierzą się zawodnicy walczący w formułach K-1, Muay Thai, MMA. Walką wieczoru będzie starcie kobiet.

"Puchar Mazur 2" odbędzie się 28 marca. W ringu zobaczymy zawodników z Arrachion Mrągowo i Mrągowo Top Team, Terlik Team Mikołajki, Arrachion Olsztyn. Przyjadą fighterzy z Warszawy, Ostrołęki, Grudziądza i Mińska Mazowieckiego.
Walki odbędą się w formułach K-1, Muay Thai, MMA, a główną walką wieczoru będzie starcie zawodniczek: Magdaleny Mróz (Mistrzyni Eurpy Muay Thai) z Patrycją Pamułą (Mistrzynią Świata K-1).

Bilety do nabycia w kawiarni MANUFAKTURA SMAKU - C.H. Fabryka. Cena biletu: 25,00 zł. W dniach 26.03 i 27.03 bilet będzie kosztować 35,00 zł, a w dniu imprezy (28 marca) - 40,00 zł. Ilość miejsc ograniczona!

Impreza finansowana jest ze środków budżetu Miasta Mrągowo, przeznaczonych na profilaktykę problemów alkoholowych. Patronat nad imprezą objęła burmistrz Mrągowa - Otolia Siemieniec.

Podczas gali prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Dawidka Sibika

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz, klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB