Grażyna Łobaszewska z zespołem wystąpi w Nowym Mieście

2015-03-21 12:00:00 (ost. akt: 2015-03-20 14:15:58)
Muzyka Nowe Miasto Lubawskie 19 kwietnia 2015
Grażyna Łobaszewska

Grażyna Łobaszewska

Autor zdjęcia: Nadesłane

Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim organizuje koncert Grażyny Łobaszewskiej, który odbędzie się 19 kwietnia (niedziela) o godz. 19 w sali widowiskowej.

Ta znana artystka wypromowała takie hity jak “Czas nas uczy pogody”, czy “Brzydcy”, a sławę przyniosło jej wyjątkowe, bluesowe brzmienie głosu. W repertuarze artystki można usłyszeć utwory jazzowe i w stylu pop.

Nie boi się coverów, m.in. z twórczości Czesława Niemena. Pani Grażynie od 2008 roku towarzyszy tczewska formacja Ajagore, z którą zawita również do Nowego Miasta.

Bilety na koncert w cenie 35 zł można nabyć w MCK od poniedziałku do czwartku w godz. 7.30 – 20.00, w piątek od godz. 7.30 – 18.30 tylko do 14 kwietnia. kajoo

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę w naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB