Drugi Jarmark Wielkanocny w dywickiej Stodole!

2015-03-27 18:31:25 (ost. akt: 2015-03-27 18:32:16)
Inne Dywity 28 marca 2015
Drugi Jarmark Wielkanocny w dywickiej Stodole!

Kiermasz pysznej żywności regionalnej, rękodzieło i ozdoby świąteczne, warzywa i owoce lokalnych producentów oraz pokaz wykonywania stroików – to tylko niektóre atrakcje II Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się w Stodole w Dywitach w sobotę 28 marca. Na przedświąteczne zakupy zapraszamy w godz. 9-13!

Zdrowe, smaczne, pachnące i co najważniejsze wytworzone według tradycyjnych receptur przez lokalnych producentów – takie produkty żywnościowe będzie można nabyć na targowisku wiejskim w Stodole w Dywitach sobotę 28 marca.

Swojskie wędliny, kiełbasy i mięsiwo, pyszny chleb, miód z własnej pasieki, sery, jaja, czy wypieki to produkty, jakie powinny znaleźć się na każdym świątecznym stole.

Oprócz lokalnych przysmaków na gości Stodoły czekać będzie także rękodzieło i ozdoby świąteczne (m.in. palmy wielkanocne, jaja z tasiemek, pisanki, zabawki z materiału). Każdy powinien znaleźć coś świątecznego do swojego domu. W czasie Jarmarku będzie można też kupić kosze z wikliny, drewniane zabawki, kwiaty, sadzonki, nasiona, czy owoce i warzywa od lokalnych producentów.


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB