O budownictwie i biznesie na targach w Ostródzie

2015-04-02 07:38:33 (ost. akt: 2015-04-02 07:40:49)
Inne Ostróda, Arena Ostróda, Grunwaldzka 55 24 kwietnia 2015 - 25 kwietnia 2015
O budownictwie i biznesie na targach w Ostródzie

Autor zdjęcia: Łukasz Lamcho

Na Targach Budowlanych Warmia-Mazury EXPO zaprezentuje się aż 300 wystawców. Znajdzie się tam wszystko, co niezbędne do budowy: od projektu domu po materiały budowlane.

Targi Budowlane Warmia-Mazury Expo odbędą się w Arenie Ostróda w dniach 24-25 kwietnia. To już trzecia edycja. Skierowane są zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Równocześnie odbędą się targi Biznes WM-EXPO. Tu zaprezentują swoją ofertę firmy świadczące usługi outsourcingowe dla innych przedsiębiorstw.

Organizatorzy chcą przedstawić zastosowania budowlane, produkty i usługi dopasowane do charakterystyki Warmii i Mazur, podkreślając potencjał regionu i wskazując, że region to nie tylko piękne krajobrazy, ale również biznes z prawdziwego zdarzenia.
Na targach budowlanych przygotowane zostaną trzy strefy. Pierwsza z odnawialnymi źródłami energii. Tu znajdzie się wszystko, co najnowocześniejsze w tej dziedzinie - od przydomowych elektrowni wiatrowych, po instalacje fotowoltaiczne. W drugiej strefie, związanej z budownictwem, stanie prawdziwy pasywny dom, wykonany z elementów energooszczędnych. Zaprezentuje się sześcioro deweloperów specjalizujących się w tego typu budownictwie. Natomiast w trzeciej strefie — technologii budownictwa — będzie można obejrzeć najnowocześniejsze rozwiązania.

— Będą to największe tego typu targi w Polsce północno-wschodniej — mówi Marcin Chojnowski, organizator Warmia-Mazury Expo. — Wystawcy przygotowali specjalne oferty i rabaty targowe. Będzie też możliwość zakupu projektu domu, a nabywca otrzyma rabaty i upusty na materiały budowlane od firm prezentujących się na targach. Warto odwiedzić targi i zapoznać się z ofertą.

Natomiast na organizowanych po raz pierwszy targach Biznes Warmii i Mazur Expo pokażą się firmy świadczące usługi dla innych firm – od obsługi księgowej, informatycznej, po reklamę. Zaprezentują się też firmy z Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego, które stawiają pierwsze kroki w biznesie.
Chcemy wprowadzić taką cykliczną imprezę w naszym regionie — dodaje Marcin Chojnowski. — Warto poznać firmy z regionu, korzystać z ich doświadczenia i znaleźć partnerów biznesowych.

Podczas targów odbędą się też sesje warsztatowe, panele dyskusyjne i prezentacje.

Barbara Chadaj-Lamcho

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB