Ejtobangla w trasie!

2015-04-07 10:03:16 (ost. akt: 2015-04-07 10:13:30)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 16 kwietnia 2015

Autor zdjęcia: Piotr Kochanowski

Już od 11 kwietna Ejtobangla rusza z trasą koncertową „Bang Tour 2015”. Na mapie koncertowej znalazły się m.in. Olsztyn, Giżycko, Przasnysz i Ciechanów.

- Po przerwie zimowej, kiedy m.in. skoncentrowaliśmy się na tworzeniu nowego materiału, wracamy do klubów północnej Polski. Chcemy przypomnieć o sobie przed sezonem letnim i dać dawkę pozytywnych energii i słonecznej muzyki. Nowy materiał to dalej ten sam dobry funk rock z domieszką reggae i rapu. Zapraszamy na nasze koncerty byście poznali nasze najnowsze numery i sprawdzili czy nowe utwory tak samo bujają jak stare dobre Cytrusy czy Superflow - mówi Andrzej Perdian, menager zespołu.

Ejtobangla - olsztyński zespół muzyczny, który od ponad półtora roku tworzy swoją autorską muzykę. Muzyka zespołu Ejtobangla to połączenie słonecznego reggae, energetycznego funk rocka z domieszką ska, a to wszystko okraszone rapem. Liderami zespołu są Agnieszka Skrycka (uczestniczka m.in. Bitwy na Głosy w drużynie Barona i Thomsona, uczestniczka Szansy na Sukces) i Lukasz Weranis (członek zespołu FameDistrict), którzy są wspierani przez gitarzystę Łukasza Berndta i dwa wulkany energii basistę Kubę Oczkowskiego i perkusistę Krzysztofa Sydora.

Ejtobangla jest jednym z laureatów Przeglądu Muzycznego „Gazety Olsztyńskiej”.
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Facet #1708031 | 88.156.*.* 8 kwi 2015 12:14

    Rudą to bym brał jak komornik telewizor ;)

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz