Rusza KortoFest! Zgłoś swój zespół do festiwalu towarzyszącego Kortowiadzie

2015-04-10 13:20:30 (ost. akt: 2015-04-10 13:39:56)
Muzyka KortoFest, Kortowiada 2015 10 kwietnia 2015 - 4 maja 2015
Rusza KortoFest! Zgłoś swój zespół do festiwalu towarzyszącego Kortowiadzie

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Od dziś (10.04) można zgłaszać zespoły do udziału w szóstej edycji KortoFest — przeglądu kapel towarzyszącemu Kortowiadzie 2015, najlepszym juwenaliom w Polsce! To szansa na cenne nagrody: trochę gotówki, wizytę w studiu oraz nagranie teledysku!

Pierwszy raz kapele z całej Polski mogły stanąć w muzyczne szranki w Kortowie w 2010 roku. Równowartość nagród wyniosła wówczas 30.000 zł, a w jury głównym znaleźli się: Tymon Tymański (Biodro Records, Kury, Tymon&Transistors), Marcin Kiełbaszewski (Studio-X), ś.p. Szymon Czech (Studio-X) oraz Paweł Boroń (Fabryka Zespołów). Główną nagrodę zdobył zespół Orange The Juice.

Setki zgłoszeń wpłynęło na konto przeglądu rok temu. Po przesłuchaniach i naradach jury w składzie: Rafał "Kuzyn" Piotrowiak (Pidżama Porno, Strachy Na Lachy), Paweł Boroń (IronMedia), Marcin Kiełbaszewski (Studio-X) oraz Krzysztof Dobies (WOŚP) wybrało zespół ThermiT — klasyków heavy metalu w nowoczesnym wydaniu.

Kto wygra w tym roku? Organizatorzy KortoFestu czekają na zgłoszenia!

Zasada festiwalu jest prosta — wygrywasz wszystko albo nic!

Zgłoś swój zespół tutaj: http://festiwal.kortowiada.pl/zglos-zespol
Czas masz do 4 maja. Pamiętaj, że należy uzupełnić każdy punkt formularza i poczekać na wczytanie strony i potwierdzenie na maila!

Regulamin i szczegóły konkursu znajdziesz na stronie KortoFestu


Kortowiada w tym roku odbędzie się w dniach 13-17 maja

Wystąpią: O.S.T.R., jeden z bardziej utytułowanych przedstawicieli polskiego rapu, D-Bomb, który wystąpi podczas koncertu na Górce Kortowskiej, MROZU i Łydka Grubasa, których zobaczymy na głównej scenie Kortowiady. Wystąpi też Dubioza kolektiv - bośniacka grupa muzyczna, grająca reggae, dub i rock. Sceną folkową zawładną: Kamil Bednarek, Farben Lehre i Gooral! Z kolei w bloku disco polo wystąpią: WEEKEND, Bartosz Abramski, Gesek- Czas na Disco, Czadoman, Zespół After Party i Long & Junior.

Wiemy również, że Kortowo po raz kolejny rozkręci zespół Enej! Do obsady głównej sceny dołączył także Sobota oraz Romantycy Lekkich Obyczajów. Z kolei na Chill Stage zagra Cała Góra Barwinków.

Kortowiada 2014. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Parada Wydziałów, wybory Miss Wenus, mecz błotny, śniadanie na plaży i oczywiście wielkie koncerty na Górce Kortowskiej. Olsztyńscy studenci po raz kolejny udowodnili, że potrafią się świetnie bawić. — Na kolejne juwenalia czekamy już od dzisiaj! — mówią zgodnie.

>>> KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY!!!


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kryptos #1710256 | 81.190.*.* 11 kwi 2015 12:52

    KortoFest? Nie dało się wymyślić bardziej pokracznej nazwy? Czysta rozpacz. FestRozpacz!!!

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz