BOKKA, Mesajah, Krzysztof Zalewski czy Mike Greene Band? Złap bilet na koncert!

2015-04-14 16:08:08 (ost. akt: 2015-04-15 08:03:56)
BOKKA, Mesajah, Krzysztof Zalewski czy Mike Greene Band? Złap bilet na koncert!

Uwaga! Wystarczy jeden sms z ciekawym uzasadnieniem - a możecie zdobyć bilet na koncert waszej ulubionej grupy. Dziś do zdobycia bilety na koncerty w olsztyńskich klubach. Polecamy!

Aby zdobyć bilet należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego bilet powinien trafić właśnie do Ciebie. SMS należy wysłać pod numer i kod przypisany imprezie (przykład ol.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie). Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie. Na smsy czekamy do środy do godz. 12 >>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)

Dołącz do nas na Facebooku! Wejdź na www.facebook.com/Orientacja

Bluesowa Sowa: Mike Greene Band

Mike Greene Band to amerykańsko–polskie trio, które pomimo mistrzowskiego opanowania swoich instrumentów, stawia uczucia ponad technikę oraz odrzuca utarte schematy i konwencje. Twórczość zespołu zawiera w sobie wszelkie odcienie i oblicza amerykańskiej tradycji muzycznej – bluesa, gospel, jazzu i folku. Na koncert zaprasza my do Sowy w środę 15 kwietnia.

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp1.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Koncertowy wieczór z Krzysztofem Zalewskim

AnderGrant zaprasza 17 kwietnia (piątek) o godzinie 20.00 na koncertowy wieczór z Krzysztofem Zalewskim i jego muzyczną bandą! Nie może Was tam zabraknąć!

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp2.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Mesajah zagra w Olsztynie

Najpopularniejszy obecnie polski wokalista reggae - MESAJAH, już 18 kwietnia (sobota) zagra w Olsztynie. Energia emanująca ze sceny podczas jego koncertów sprawia, że nawet miłośnicy zupełnie odmiennych gatunków, wyraźnie odczuwają pozytywne wibracje płynące z kojących brzmień reggae.

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp3.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

BOKKA w Andergrancie

19 kwietnia w olsztyńskim klubie Nowy AnderGrant wystąpi BOKKA - która ma za sobą m.in. występy na Open’er Festival, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka, Męskie Granie i brytyjskim The Great Escape.

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 2 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp4.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Koszt sms-a 2 zł plus VAT.

Zapraszamy także na dwa bezpłatne wydarzenia muzyczne! W Andergrancie w czwartek odbędą się Ćwierćfinały Life on Stage. O występ zawalczą Berkut, Ejtobangla oraz Traffic Junky! Więcej na ten temat: >>> Ćwierćfinały Life on Stage Natomiast Planeta 11 zaprasza na spotkanie z zespołem Transsexdisco. Więcej o spotkaniu: >>> Transsexdisco w Planecie 11

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB