"Samograj Fest 3". Na scenie m.in. Moskwa i Cuba do Zoo!

2015-04-20 16:21:07 (ost. akt: 2015-04-20 16:26:29)
MuzykaKultura Olsztyn, Klub Amnezja, ul. Żołnierska 16C 24 kwietnia 2015 - 25 kwietnia 2015
W sobotę na scenie wystąpi Moskwa

W sobotę na scenie wystąpi Moskwa

Autor zdjęcia: mat. organizatora

"Samograj Fest 3" to dwa dni koncertów zespołów z kręgu muzyki alternatywnej. W olsztyńskim klubie Amnezja w dniach 24 – 25 kwietnia zagrają m.in. Moskwa i Cuba do Zoo.

Trzecią już edycję "Samograj Fest" rozpocznie wystawa. W piątek 24 kwietnia o godz. 18:00 w Koszarach Dragonów przy ul. Artyleryjskiej odbędzie się wernisaż wystawy Beaty Jankowskiej “Wiedźmy – portrety: nad widzące, nad czujące, nad… “

Na wystawie zaprezentowane zostaną portrety wykonane na bazie otrzymanych zdjęć. Oprawę muzyczną wernisażu zapewni olsztyński zespół Paprochy.

Od godz. 20:00 w klubie Amnezja przy ul. Żołnierskiej startują koncerty. Zagrają zespoły: Cicha oraz Cuba de Zoo. Dzień zakończy wspólny Jam Session.

W sobotę natomiast w Amnezji będzie można usłyszeć aż cztery zespoły: Reszta Pokolenia, Applemint, Kamikaze oraz gwiazda imprezy – Moskwa.

Na zakończenie After party z muzyką prezentowaną przed DJ’ów Larego i Vojczoola. Wizualizacje do muzyki przygotują Marta Chyła i Żaneta Reliszko. Imprezę poprowadzi Arkadiusz Jakszewicz.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB