Święto kobiet już 23-go maja w Olsztynie!

2015-05-14 14:30:25 (ost. akt: 2015-05-14 15:17:22)
Inne Olsztyn, Helios 23 maja 2015
Święto kobiet już 23-go maja w Olsztynie!

„Czas mamy” – cykl spotkań dedykowany kobietom, które chcą na chwilkę odpocząć i dobrze się bawić w swoim gronie, po raz kolejny w Olsztynie. Tym razem spotykamy się 23-go maja w kinie Helios. Zapraszamy!

Co tym razem będzie się działo na: „Czasie mamy?”. Wiemy, że czas mamy jest cenny, dlatego porozpieszczamy Was jak tylko się da. Zasługujecie na relaks i chwilę tylko dla siebie. „Na nasze uczestniczki czekają kobiece stoiska, także kosmetyczne; ciekawe konkursy i wiele, wiele innych atrakcji” – mówi redaktor naczelna Familie.pl Katarzyna Parzuchowska i dodaje: „ Jak zwykle będziemy oglądać wspólnie film. Tym razem jest to: „Drugi Hotel Marigold”. Bardzo wciągająca, magiczna i bardzo kobieca opowieść. Jestem przekonana, że film spodoba się naszym uczestniczkom na które już z niecierpliwością czekamy”.

Spotkanie „Czas mamy” ma charakter charytatywny. Familie.pl razem z Fundacją Przyszłość dla Dzieci zbiera pieniądze do puszek na pomoc podopiecznym fundacji. Z zebranych złotówek układane są „kilometry dobra”. Możemy zdradzić, że 44zł to aż jeden metr. Co prawda wejście na wydarzenie jest bezpłatne, ale trzeba się wcześniej zarejestrować na stronie: http://www.familie.pl/czasmamy.
Na zakończenie wydarzenia uczestniczki otrzymują familijne torby z prezentami, dzięki którym wspomnienia z wydarzenia pozostają na dłużej.

Resztę atrakcji zachowujemy w tajemnicy, ale przyjść na pewno warto. Zapraszamy!
Dowiedz się więcej na: >>> www.familie.plKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kebniz #1734857 | 88.156.*.* 15 maj 2015 08:17

    Znów jakaś klika cwaniaków chce utłuc kasę na szwindlu "dedykowanym" rzekomo biednym kobietom matkom. Nie dajcie się wpuszczać w maliny.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz