Babiarz, Kurzajewski i II Bieg Uniwersytecki. Są jeszcze wolne miejsca!

2015-05-20 10:07:15 (ost. akt: 2015-05-20 10:14:25)
Sport 23 maja 2015
Babiarz, Kurzajewski i II Bieg Uniwersytecki. Są jeszcze wolne miejsca!

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

W sobotę (g. 12.15) w olsztyńskim Kortowie odbędzie się II Bieg Uniwersytecki. Impreza uświetni 16. rocznicę powstania Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Udział w dziesięciokilometrowym biegu zapowiedzieli m.in. dziennikarze TVP Sport Przemysław Babiarz, Piotr Dębowski i Maciej Kurzajewski, mistrz Polski i Europy straży pożarnej w biegach długodystansowych Damian Pieterczyk oraz olimpijczyk z Moskwy Ryszard Szparak. Uwaga, do rozdania zostało jeszcze 150 pakietów startowych (koszulka termoaktywna, numer startowy, chip zwrotny, gadżety uniwersyteckie, pamiątkowy medal na mecie oraz bon na posiłek regeneracyjny).

Zapisy (wpisowe wynosi 40 zł) oraz odbiór pakietów w piątek (g.10-18) oraz w sobotę (g. 8.30-10). Biuro zawodów znajduje się w hali sportowej UWM przy ul. Prawocheńskiego 7 (hol od strony parku).

Najlepsi biegacze w klasyfikacji open, kategoriach wiekowych oraz dodatkowych klasyfikacjach (najlepszy student UWM, najlepszy pracownik UWM, najlepszy dziennikarz) otrzymają karty podarunkowe do sklepbiegowy.com o wartości od 100 zł do 700 zł.

mdryh

II Bieg Uniwersytecki
23 maja (sobota), start o godz. 12.15, limit czasu: 90 minut


Stadion lekkoatletyczny UWM (start i meta)
ul. Oczapowskiego 12, Kortowo, Olsztyn

Dystans: 10 km, uliczny z odcinkami nawierzchni naturalnej, bez atestu PZLA
Pakiet biegacza: koszulka termoaktywna, numer startowy, chip zwrotny, gadżety uniwersyteckie, pamiątkowy medal na mecie, bon na posiłek regeneracyjny

Rejestracja www.bieguniwersytecki.uwm.edu.pl
Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB