Psychologiczna Aura Kobiet. Zapraszamy do udziału w warsztatach

2015-06-18 06:00:00 (ost. akt: 2015-06-26 13:29:45)
Inne 27 czerwca 2015
Psychologiczna Aura Kobiet. Zapraszamy do udziału w warsztatach

Autor zdjęcia: mat. prasowe

Aura Centrum zaprasza wszystkie panie na kolejne warsztaty z cyklu Aura Kobiet. Tym razem będzie o motywacji, bo która z pań nie stanęła czasem przed dylematem „co zrobić, aby mi się chciało tak bardzo, jak mi się nie chce”.

Brak motywacji do działania to problem wielu kobiet niezależnie od wieku. Według różnych statystyk mniej więcej jedna czwarta Polek cierpi na chwilową lub dłużej utrzymującą się niechęć do przejmowania inicjatywy i brak wiary w powodzenie własnych przedsięwzięć.

Celem warsztatów będzie zatem przede wszystkim weryfikacja punktu widzenia uczestniczek i danie im przysłowiowego „wiatru w żagle”. Chęci i zapału do działania poszukiwać będą w praktycznych zagadnieniach z dziedziny psychologii mówiących o źródłach motywacji i o tym dlaczego od czasu do czasu potrzebna jest nam zmiana nastawienia, punktu widzenia i myślenia.

Aby uzyskać zaproszenie na warsztaty wystarczy do 24 czerwca wejść na stronę www.aurakobiet.pl i udzielić odpowiedzi na pytanie: „Co Cię najbardziej motywuje i dlaczego?”. Wśród zgłoszeń wybranych zostanie 15 pań, które zostaną zaproszone do wzięcia udziału w warsztatach. Spotkanie odbędzie się 27 czerwca w Aurze Centrum Olsztyna w godzinach przedpołudniowych.

Uczestniczki spotkania, oprócz solidnego „turbodoładowania” otrzymają również upominki, karty rabatowe i bilety do kina ufundowane przez sklepy Aura Centrum zaangażowane w projekt: Adrenaline, Empik, Tchibo i Kino Helios. Natomiast na wszystkie panie, które nie zakwalifikują się na spotkanie czekać będą nagrody pocieszenia.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB