Stand Up Inferno w Sowie

2015-06-24 11:24:43 (ost. akt: 2015-06-24 11:37:11)
Inne Galeria Sowa, Olsztyn 6 lipca 2015
Stand Up Inferno w Sowie

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

I w końcu jest! Olsztyńska Galeria Sowa zaprasza na otwarcie cyklu imprez stand-upowych, na których specjalnie dla Was wystąpią najlepsi komicy z całej Polski! Usłyszycie ostre żarty, poczujecie gorący klimat dowcipu, dotkniecie tematów tabu... zobaczycie rzeczy artystycznie niemożliwe!

A piekielnie dobrą ucztę dla zmysłów przyrządzą Wam:

Patryk Czebańczuk - młody, charyzmatyczny komik pochodzący z miasta Łodzi. Występuje od przeszło dwóch lat. W tym czasie zyskał miano jednego z bardziej liczących się stand-uperów na polskiej scenie.
Jako jeden z nielicznych polskich komików opracował swój pełny program, w którym porusza zarówno tematy proste i lekkie, jak również kontrowersyjne zagadnienia, takie jak: samobójstwo, niepełnosprawność, religia. Robi to jednak w wyszukany i bardzo niebanalny sposób, zawsze starając się skłonić widza do myślenia. Sceniczna energia, unikalny styl narracji i bardzo dobry kontakt z publicznością, sprawiają, że każdy występ Patryka Czebańczuka jest niepowtarzalny.

Bartosz Zalewski - jest to jaszczurka z Wrocławia, która ma duży nos i narzeka na rzeczy. Bardzo niemiłe historie opowiada już 4 lata ze sceny, w międzyczasie był tu i tam, kto to widział, takie rzeczy. Teksty są absurdalnie brutalne i pełne wyuzdanych scen jedzenia jogurtu.

Całą imprezę poprowadzi stand-uper z Olsztyna, Maciej Brudzewski.

Gdzie:
Galeria Sowa, ul. Zamkowa 2
Kiedy:
6 lipca 2015
20:30 do ok. 22.30

Bilety:
10 zł - do kupienia na miejscu

Rezerwacje:
na maila: standupinferno@gmail.com lub telefonicznie: 502 656 902
https://www.facebook.com/events/1660659810830845/

Do zobaczenia!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB