Fotograficzna Aura Kobiet, czyli świat w kobiecym obiektywie

2015-07-14 11:57:53 (ost. akt: 2015-07-27 12:49:55)
Inne Olsztyn, Aura Centrum 1 sierpnia 2015
Fotograficzna Aura Kobiet, czyli świat w kobiecym obiektywie

1 sierpnia br. w Aurze Centrum Olsztyna odbędą się kolejne, czwarte już warsztaty z cyklu Aura Kobiet. Tematem przewodnim spotkania będzie odpowiedź na pytanie jak dobrze fotografować i być fotografowanym. Zapisy poprzez stronę www.aurakobiet.pl ruszają 15 lipca. Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne.

– W letnie sobotnie przedpołudnie w samym środku wakacji Aura Centrum Olsztyna proponuje chwilę relaksu w blasku fleszy. Pod czujnym okiem doświadczonych fotografów, zainteresowane panie będą miały okazję poznać tajniki fotografii. ISO, czas naświetlania, czy głębia ostrości nie będą już dłużej dla nich czarną magią. Uczestniczki dowiedzą się także jak umieścić w kadrze to, co najważniejsze, oraz jak odpowiednio dostosować światło, aby nasze zdjęcia były piękne. W trakcie części praktycznej uczestniczki zapoznają się także z sylwetkami wybitnych kobiet w historii fotografii.

Dużą atrakcją spotkania będzie także możliwość wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce. Każda uczestniczka warsztatów będzie miała możliwość wykonania innej osobie portretu posługując się profesjonalnym aparatem. Zdobyte wcześniej umiejętności na temat kompozycji zdjęcia, preselekcji przysłony i zasad udanego kadrowania będą tu nieodzowne.

„Chwile są ulotne – dlatego warto uwieczniać je na fotografii” – podkreślają organizatorzy kobiecego spotkania.
„To będą z pewnością ciekawe i pasjonujące warsztaty. Jeśli interesujesz się fotografią, lubisz robić zdjęcia lub jesteś amatorką, która chciałaby poznać ABC fotografii – te warsztaty są właśnie dla Ciebie!” – mówi Agata Radlak-Piechowicz, rzecznik Centrum.

Aby wziąć w nich udział należy wypełnić formularz konkursowy znajdujący się na stronie www.aurakobiet.pl. Spośród Uczestniczek, które w ciekawy sposób napiszą co lubią fotografować i dlaczego, wybranych zostanie 12 pań, które zostaną zaproszone na bezpłatne spotkanie!

Partnerem cyklu Aura Kobiet jest Kino Helios. Warsztaty zostaną także wsparte przez markę AB Foto.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB