Kabareciarze zawalczą o "Złotą Szpilkę"

2015-07-27 09:00:00 (ost. akt: 2015-07-27 09:51:26)
Inne 19 sierpnia 2015 - 22 sierpnia 2015
Kabaret Czesuaf

Kabaret Czesuaf

Autor zdjęcia: Katarzyna Banasiak

Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry to najstarszy w Polsce powojennej turniej kabaretowy. W tym roku zaplanowano go w dniach od 19 do 22 sierpnia.

Przez te cztery dni Lidzbark Warmiński wezmą we władanie najlepsi kabareciarze i satyrycy.
Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry to nie tylko turnieje o "Złotą Szpilkę" i finałowa "Noc pod Gwiazdami". Organizatorzy planują też sporo ciekawych spotkań i zabaw.

Imprezy zaczną się już we środę, 19 sierpnia o godz. 21.00 wieczorem stand-up'owym.

Następnego dnia, 20 sierpnia o godz. 17.00 w LDK odbędzie się pierwszy turniej kabaretowy, a po nim na scenie o godz. 21.00 pojawi się Kabaret DNO. Dzień zakończy Kabaretowy Wieczór Filmowy.

Drugi turniej zaplanowano na 21 sierpnia, także w LDK o godz. 17.00. Po nim będzie można obejrzeć program „Tak, że o” Kabaret Hrabi (godz. 21.00), a następnie o godz. 23.30 będzie koncert improwizowany z uczestnictwem kabaretów konkursowych i zaproszonych gości.

Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry zwieńczy Koncert Laureatów oraz Kabaretowa Noc pod Gwiazdami, którą zaplanowano na 22 sierpnia. Początek o godz. 21.00. Na scenie pojawią się między innymi: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Katarzyna Piasecka, Kabaret Zachodni (dawniej Słuchajcie) i Kabaret Świerszczychrząszcz. Galę Laureatów poprowadzi Piotr Gomulec z kabaretu Chyba, a Kabaretową Noc Pod Gwiazdami Artur Andrus. Scenariusz koncertu finałowego napisał Kabaret Neo-Nówka.

W tym roku koncerty finałowe Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry odbędą się w suchej fosie pod zamkiem


Bilety można kupować przez Internet na stronie lwhis.pl oraz w kasie Kina Ignacy.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Szantoni #1784942 | 195.136.*.* 29 lip 2015 09:05

    Biesiady to najstarszy przegląd a nie Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry. Jak można zmieniać nazwę (markę) to już inny model

    ! - + odpowiedz na ten komentarz