Biesiada na Muzykę w Karczmie Warmińskiej

2015-07-28 14:37:58 (ost. akt: 2015-08-25 15:16:21)
W plenerze 26 sierpnia 2015
Biesiada na Muzykę w Karczmie Warmińskiej

Autor zdjęcia: Karczma Warmińska

Zapraszamy na wspólną biesiadę!

W dniu 26.08 w środę o godz. 18:00 zabawę przy muzyce biesiadnej poprowadzą popularni olsztyńscy piosenkarze Walerian Ostrowski i Grażyna Bałabańska. Wykonaniu popularnych utworów biesiadnych będzie towarzyszyć wspólna zabawa, degustacja potraw warmińskich i humor ludowy. W tym czasie w Karczmie Warmińskiej odbywać się będzie Jarmark Warmiński. Czynne będą warsztaty rzemieślnicze i stragany z wyrobami ludowymi. Będzie można poznać pracę garncarza, kowala, rzeźbiarza, a na straganach można zakupić pamiątki i wyroby rzemieślnicze. Chętni wezmą udział w tradycyjnym pieczeniu chleba wiejskiego, a na zakończenie Goście zabiorą ze sobą chleb po wypieczeniu, jeszcze gorący i pachnący. O tradycjach i zwyczajach wypieku chleba opowiedzą prowadzący biesiadę.

Zapraszamy Gości na smaczne potrawy kuchni warmińskiej i mazurskiej, na regionalne napoje i desery. Karczma Warmińska za zachowanie tradycyjnych receptur i wykorzystanie naturalnych produktów otrzymała znak Dziedzictwa Kulinarnego Warmii, Mazur i Powiśla.

Zapraszamy na Biesiady Warmińskie w każdą wakacyjną środę i piątek o godz. 18:00 do Karczmy Warmińskiej w Gietrzwałdzie.

Czas trwania biesiady ok. 3 godz. Wstęp od osoby 10 zł. Rezerwacja miejsc tel. 89 512 34 23.

Karczma Warmińska w Gietrzwałdzie czynna codziennie od godz. 11.00 do 22.00

e-mail: karczma@karczma.pl


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB