Koncertowe lato trwa! Złap bilet!

2015-07-29 10:16:44 (ost. akt: 2015-07-29 10:51:30)
Koncertowe lato trwa! Złap bilet!

Autor zdjęcia: pk/Archiwum GO

Uwaga! Wystarczy jeden sms z ciekawym uzasadnieniem - a możecie zdobyć bilet na niezapomniany koncert. Dziś mamy dla Was bilety na koncert grupy Afromental, Folkowy Wieczór, wieczór poświęcony muzyce Czesława Niemana oraz widowisko w romskich klimatach.

Aby zdobyć bilet należy wysłać sms z uzasadnieniem, dlaczego bilet powinien trafić właśnie do Ciebie. SMS należy wysłać pod numer i kod przypisany imprezie (przykład ol.imp1.x, gdzie "x" to uzasadnienie). Koszt sms to 2 zł plus VAT. Osoby, które otrzymają wejściówkę, zostaną o tym powiadomione telefonicznie.

>>> Regulamin - konkursy (bilety do kina, imprezy, książki, nagrody rzeczowe)

Dołącz do nas na Facebooku! Wejdź na www.facebook.com/Orientacja

Afromental - muzyczna ofensywa w olsztyńskim amfiteatrze

Już dziś o godz. 21.00 w Amfiteatrze im. Czesława Niemena kolejna odsłona Olsztyńskiej Ofensywy Muzycznej. Wystąpi grupa Afromental!

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 4 pojedyncze bilety!
Wyślij sms o treści ol.imp1.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Na smsy czekamy do środy (29 lipca) do godz. 14.


Wieczór Folkowy

W najbliższy piątek w olsztyńskim amfiteatrze o godz. 19 rozpocznie się Wieczór Folkowy. Z okazji pięciolecia Muzycznych Inhalacji szykuje się wyśmienita uczta! W programie m.in. koncerty zespołów Dobroto, Annatura i Ritual Art Orchestra.

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 6 pojedynczych biletów!
Wyślij sms o treści ol.imp2.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Na smsy czekamy do czwartku (30 lipca) do godz. 14.


Bałata zaśpiewa Niemena

Sobota 1 sierpnia, godz. 20. Amfiteatr w Olsztynie. Marek Bałata, wokalista i kompozytor jazzowy przywoła największe przeboje Czesława Niemena. Zaśpiewa też jego wiersze do własnych kompozycji.

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was 6 pojedynczych biletów!
Wyślij sms o treści ol.imp3.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Na smsy czekamy do czwartku (30 lipca) do godz. 14.


Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów w Mrągowie

1 sierpnia (sobota) o godz. 19:30 w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbędzie się widowisko zatytułowane ,,Gypsy Carnaval Muzyki i Tańca Romów". Widowisko będzie trwało około 3 godz. Różnorodność i bogaty program artystyczny to gwarancja doskonałej zabawy w prawdziwym romskim stylu.

>>> Więcej o koncercie!

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia!
Wyślij sms o treści ol.imp4.x, gdzie x to uzasadnienie, pod numer 7248. Na smsy czekamy do czwartku (30 lipca) do godz. 14.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB