Drogi Czytelniku,

Cieszymy się, że odwiedzasz nasze serwisy internetowe. Nasz zespół redakcyjny cały czas pracuje nad tym, żeby móc dostarczać Ci jeszcze lepsze materiały dziennikarskie i oferować jeszcze lepsze usługi. Abyśmy mogli nadal to robić, potrzebujemy Twojej zgody. Dzięki niej będziemy mogli dostosowywać nasze strony pod Twoje preferencje i potrzeby oraz emitować Ci reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań i zachowań w Internecie. Twoja prywatność i bezpieczeństwo Twoich danych są dla nas niezwykle istotne – nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Pamiętaj, że Twoje dane są u nas bezpieczne, a udzieloną zgodę możesz wycofać w każdej chwili zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

W JAKIM CELU PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

Twoje dane (w tym pliki cookies) wykorzystujemy w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym do badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www.

KTO JEST ADMINISTRATOREM DANYCH?

Administratorem danych osobowych jest Grupa WM Sp. z o.o.

JAKIE MASZ PRAWA?

Możesz w każdej chwili:

Więcej informacji nt. Twoich danych i naszej troski o nie znajdziesz w Polityce Bezpieczeństwa.

Nie pokazuj więcej tej informacji

„Czuła reguła” w Praniu

2015-08-13 11:00:00 (ost. akt: 2015-08-13 11:02:41)
Muzyka Pranie 15 sierpnia 2015
Grzegorz Turnau

Grzegorz Turnau

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Zapraszamy do leśniczówki Pranie na niezwykły letni występ. Koncertu „Czuła reguła” z Grzegorzem Turnauem i Dorotą Miśkiewicz będzie można wysłuchać w sobotę 15 sierpnia o godzinie 18.

Będą im towarzyszyć muzycy: Marek Napiórkowski (gitara), Robert Kubiszyn (gitara basowa), Cezary Kondrat (perkusja). Krakowski bard Grzegorz Turnau powraca na scenę leśniczówki Pranie z nowym repertuarem i w nowym towarzystwie — wokalistki jazzowej Doroty Miśkiewicz.

Zaprezentują piosenki z ich wspólnej twórczości, w tym z najnowszej płyty „7 widoków w drodze do Krakowa”. Jak mówi Grzegorz Turnau, album powstał z inspiracji XIX-wiecznymi dekoracyjnymi malowidłami ściennymi, odkrytymi przez jego przyjaciół — Lulę i Mariusza Pędziałków — podczas remontu jednej z krakowskich kamienic. Według historyków sztuki prawdopodobnym autorem fresków jest znany ówczesny malarz Józef Peszka. Nie ma jednak co do tego pewności. Bilety 40 zł.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB