O.S.T.R., Gedz, Oxon, czyli hip-hopowe uderzenie w Ostródzie

2015-08-19 17:12:15 (ost. akt: 2015-08-19 17:26:58)
Muzyka Ostróda, Zamek 28 sierpnia 2015 - 29 sierpnia 2015
O.S.T.R., Gedz, Oxon, czyli hip-hopowe uderzenie w Ostródzie

Autor zdjęcia: Archiwum zespołu

W ostatni weekend sierpnia na dziedzińcu ostródzkiego zamku odbędzie się Graffreak Hip Hop Festiwal - dwudniowa impreza hip-hopowa, podczas której wystąpią czołowi polscy raperzy, m.in. O.S.T.R., Gedz, Oxon i Rover oraz najlepsi freestyle'owcy.

Graffreak Hip Hop Festiwal rozpocznie się w piątek (28 sierpnia) bitwą freestyle'ową GRAFFREAK FREESTYLE BATTLE, podczas której w szranki stanie około trzydziestu freestyle'owców z całej Polski. W jury bitwy zasiądą specjaliści "wolnego stylu": Edzio, Filipek i Bonzay, a za gramofonami stanie znany z olsztyńskiego składu "Wierni", Dj Fauda. Bitwę, w której pula nagród wynosi tysiąc złotych, poprowadzi oSb.

Główną atrakcją festiwalu będą wieczorne koncerty, podczas których przed ostródzką publicznością zaprezentują się m.in. czołowi lokalni raperzy (Elciak, Kltka Records, Jaro & dek, ToMZeT & oSb, The Jointer raper oraz aktywny promotor kultury hip hop. Właściciel brandu Dobra Bomba), wokalistka Sonia Maselik, fristajlowcy Edzio i Filipek oraz uznani na ogólnopolskiej scenie raperzy Rover, Oxon & Revo, TMK aka Piekielny i Gedz.

Gwiazdą imprezy będzie najlepszy polski raper, mistrz wolnego stylu, jeden z najlepszych europejskich producentów, członek kolektywu Killing Skills - Adam Ostrowski, czyli O.S.T.R. Podczas sobotniego koncertu na dziedzińcu ostródzkiego zamku Ostry zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty pt. "Podróż zwana życiem".

Pierwsza edycja Graffreak Hip Hop Festiwal to zapowiedź większego wydarzenia, które ma być organizowane w Ostródzie od przyszłego roku. - Chcemy, żeby tegoroczna impreza była wstępem do dużego festiwalu kultury hip-hop, który regularnie odbywałby się w Ostródzie – mówią organizatorzy. - Mamy nadzieję, że już w tym roku dostaniemy od fanów czytelny sygnał, że taki festiwal będzie popularnym wydarzeniem i dobrze wkomponuje się w program letnich imprez w naszym mieście.

GRAFFREAK HIP HOP FESTIWAL 2015
28-29 sierpnia, Ostróda
Dziedziniec ostródzkiego zamku


Bilety: 10/15 zł - piątek, 25/35 zł - sobota.
Karnet na dwa dni kosztuje 30 zł


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB