Nie przegap! Sprawdź, gdzie warto wybrać się w weekend

2015-09-12 08:12:00 (ost. akt: 2015-09-11 21:05:17)
Nie przegap! Sprawdź, gdzie warto wybrać się w weekend

Przed nami piękny, słoneczny weekend. Sprawdźcie, co ciekawego dzieje się w waszej okolicy i gdzie warto spędzić dwa najbliższe dni.

Przedstawiamy Wam kilka wybranych wydarzeń, na których warto być. Więcej imprez znajdziecie na naszym portalu imprezowym orientacja.pl.

Kino na świeżym powietrzu z muzyką na żywo
W sobotę na miłośników dobrego kina w Olsztynie czeka prawdziwy maraton filmowo-muzyczny. Impreza odbędzie się kolejno w trzech miejscach: Park Centralny, Scena Staromiejska oraz Amfiteatr im. Czesława Niemena. Czeka nas kino na świeżym powietrzu, również z muzyką na żywo. Trakt Filmowy to doskonała okazja na spędzenie miłego wieczoru przy rewelacyjnych filmach„Jam Heroes 2015. Sporty ekstremalne w Olsztynie

W weekend stolica Warmii i Mazur po raz trzeci zamieni się w stolicę zawodów sportów ekstremalnych. Od piątku do niedzieli w parku Kusocińskiego odbywać się będzie Jam Heroes 2015. Emocji dostarczą zawodnicy na rowerach BMX. Organizatorzy spodziewają się uczestników nie tylko z Polski, ale także m.in. Rosji i Anglii.


III Ogólnopolskie Święto Sera w Olsztynie

W Festiwalu Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa, który odbędzie się w dniach 12-13 września w olsztyńskim Hotelu Omega, zaprezentują się zarówno giganci branży mleczarskiej, jak i mniejsze firmy z całej Polski. Celem imprezy jest zaprezentowanie konsumentom najwyższej jakości serów i twarogów oraz ich wartości odżywczej.Makiety i czołówka europejskich modelarzy w Olsztynie!

Po raz pierwszy w Polsce niemieccy modelarze zaliczani do czołówki europejskiej pokażą swoje prace — małe makiety, które z mistrzowską precyzją oddają najdrobniejsze szczegóły infrastruktury kolejowej. Wystawę można oglądać w Olsztynie do 13 września.III Olsztyńska Wystawa Dalii

Wydział Biologii i Biotechnologii zaprasza wszystkich miłośników tych kwiatów do udziału w konkursie na najpiękniejszą dalię i do obejrzenia III Olsztyńskiej Wystawy Dalii. Odbędzie się od 12 do 13 września w godz. 10-18 w szklarni Wydziału Biologii i Biotechnologii, ul Heweliusza 22 w KortowieFestyny i pikniki na pożegnanie lata - sobota pełna imprez w Dywitach!

Festyny z okazji pożegnania lata w Słupach i Różnowie, piknik rodzinny z dyskoteką w Dywitach, dożynki parafialne we Frączkach, bieg warmiński w Wadągu, czy mecz siatkarski „Kawalerowie i panny” kontra „Mężatki i żonaci” w Spręcowie – tak bogaty program imprez zapowiada się w sobotę (12 września) w gminie Dywity.


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, a także naszego profilu www.facebook.com/Orientacja


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. monika #1813230 | 83.9.*.* 12 wrz 2015 09:22

    W Gietrzwałdzie odbędą się dzisiaj mistrzostwa polski kobiet w rugby. Rozpoczną się o godz. 17.00 na stadionie gminnym.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)