Gwiazdy na łopatkach, Papke na klęczkach. 5:2 dla drużyny policjantów. Turniej w Kortowie [FOTO]

2015-09-19 18:48:01 (ost. akt: 2015-09-19 19:42:58)
Gwiazdy na łopatkach, Papke na klęczkach. 5:2 dla drużyny policjantów. Turniej w Kortowie [FOTO]

Paweł Papke gratuluje zwycięstwa ekipie policjantów

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

5:2 dla drużyny Policji to wynik spotkania kadry kierowniczej mundurowych z Osobowościami Warmii i Mazur. Mecz pokazowy, w którym zagrał m.in. Paweł Papke, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, zakończył dwudniowy Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

W piątek (18.09) rozpoczął się turniej piłkarski o puchar komendanta policji w Olsztynie. Na stadionie w Kortowie spotkały się najlepsze drużyny z całej Polski. W meczu o pierwsze miejsce w klasyfikacji mężczyzn zmierzyły się drużyny Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz KWP w Olsztynie. 2:1 zwyciężyli goście i tak prezentowali się tuż po dekoracji:

Wyniki rywalizacji mężczyzn:

I miejsce KWP Gdańsk, II miejsce KWP Olsztyn, III miejsce KM PSP w Olsztynie, IV miejsce KPP Iława, V miejsce Straż Miejska Olsztyn, VI miejsca KMP Rybnik, VII miejsce KWP Wrocław, VII miejsce ABW Olsztyn, IX miejsce KMP Olsztyn, X miejsce KMP Elbląg.

W sobotę (19.09) w pojedynku pokazowym spotkały się zespoły Osobowości Warmii i Mazur oraz Kadry Kierowniczej Policji. Mimo wielkich starań m.in. Pawła Papke i Tomasza Szeremety z TVP Olsztyn, policjanci rozłożyli gwiazdy regionu na łopatki i wygrali 2:5. Widowiskowe spotkanie! Poniżej nasza fotorelacja.fot. Przemysław Getka

O takie nagrody walczyły drużyny kobiet i mężczyzn z policji i innych służb z całej Polski:
Wyniki rywalizacji kobiet:

I miejsce i 15 punktów - KGP I, II miejsce i 12 punktów - KGP II, III miejsce i 9 punktów - KWP w Olsztynie II, IV miejsce i 4 punkty - Sąd Rejonowy w Olsztynie, V miejsce i 4 punkty - KWP w Olsztynie I, VI miejsce i O punktów - Sąd Okręgowy w Olsztynie.

Przypomnijmy, że ubiegłoroczny I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie wygrała drużyna z KWP w Olsztynie, do której trafił najważniejszy puchar.

Materiały foto w treści artykułu: KWP w Olsztynie/Facebook

masz

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. policjantka #1818635 | 81.190.*.* 20 wrz 2015 17:31

    Witam dzięki za wyniki kobiet O finale nawet jednego zdania żenada

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Upssss #1818275 | 95.160.*.* 19 wrz 2015 21:52

    Sekretarka szwagra grała?

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz