Tańczmy Tour z happysad w Olsztynie

2015-09-22 11:05:36 (ost. akt: 2015-09-22 11:35:45)
Muzyka Olsztyn, Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32 2 października 2015
Tańczmy Tour z happysad w Olsztynie

Autor zdjęcia: Bartosz Cudnoch

Zespół happysad jest jednym z najpopularniejszych rockowych bandów w Polsce. Grupa ma na koncie ponad 800 zagranych koncertów, pięć złotych płyt, jeden platynowy krążek oraz rekordy frekwencji w wielu popularnych klubach w całym kraju. Podczas trasy Tańczmy Tour happysad odwiedzi Olsztyn 2 października 2015 r.

Tańczmy Tour to nazwa jesiennej trasy happysad, na którą grupa zaprosiła także trzy zaprzyjaźnione zespoły: Muzyka Końca Lata, Maki i Chłopaki oraz Bezsensu. Pierwszy z nich jest na finiszu nagrywania najnowszej płyty, drugi zaplanował datę premiery nowego zestawu piosenek pt. „Tańcz” na 4 września, a trzeci jest w trakcie promocji swojego albumu „Wszystko i nie tylko wszystko”. W takim towarzystwie nie sposób smucić się z powodu końca lata.

W tym roku mija także dziesięć lat od wydania drugiego krążka Happysad czyli „Podróży z i pod prąd” i jak zapewnia zespół na swoim profilu fejsbookowym, w jesiennej koncertowej setliście, wśród najbardziej znanych utworów, znajdzie się oczywiście miejsce dla rzadko granych piosenek z tego wydawnictwa.

Kolejnym powodem do radości jest nowy członek zespołu. Do niedawno przyjętego Macieja Ramisza dołączył właśnie Michał Bąk, który od kilku lat wspomaga zespół na koncertach plenerowych w sekcji dętej.

koncert happysad
2 października 2015
Nowy Andergrant, ul. Kołobrzeska 32, Olsztyn
wstęp: 18:00, start: 19:00
gość: Muzyka Końca Lata

bilety: 45 zł w przedsprzedaży / 55 zł w dniu koncertu
przedsprzedaż biletów: Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32), Pub SARMATA (ul.Skłodowskiej 28), Sklep muzyczny ROCKFAN (dom handlowy INKA), RootStore (ul.Kollątaja 2) oraz www.andergrant.com/bilety

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB