Sokoły i dziczyzna w Expo Arenie Mazury

2015-09-23 12:43:53 (ost. akt: 2015-09-23 12:48:15)
Inne 2 października 2015 - 4 października 2015
Sokoły i dziczyzna w Expo Arenie Mazury

Autor zdjęcia: Gazeta Ostródzka

Każdy, kto odwiedzi w pierwszy weekend października Expo Arenę Mazury w Ostródzie będzie mógł poczuć się niczym w gaju. W tym czasie będą się bowiem odbywać targi Hubertus Arena dedykowane branży łowieckiej, myśliwskiej oraz szeroko pojętemu outdoorowi i survivalowi.

To zorganizowane po raz drugi wydarzenie będzie wspaniałą okazją do rozpropagowania bogatej, polskiej tradycji myśliwskiej na terenie północnej Polski, jednym z najciekawszych i najatrakcyjniejszych terenów łowieckich w Europie.

Najważniejszym i najbardziej doniosłym punktem programu targów będą uroczystości związane z świętem patrona tej branży – Świętego Huberta. Całość obchodów zostanie przeprowadzona z zachowaniem historycznych wzorców i ceremoniałów.

W trakcie targów zostanie również zaprezentowana szeroka oferta kulinarna producentów dziczyzny oraz domorosłych mistrzów kuchni myśliwskiej. Uwieńczeniem tej części Hubertus Areny będzie konkurs na najlepszy gulasz z dzika. Jury pod przewodnictwem dr Grzegorza Russaka - wybitnego znawcy kuchni myśliwskiej wybierze najlepszego specjalistę od przygotowania dziczyzny w Polsce.

Wśród wystawców zobaczyć będzie można miedzy innymi dystrybutorów i producentów optyki, amunicji, broni, odzieży i obuwia dla myśliwych, a także akcesoriów wędkarskich oraz jeździeckich.

Po raz pierwszy pojawią się produkty outdoor’owe związane z survivalem, które z pewnością przyciągną uwagę wszystkich zafascynowanych technikami przetrwania. Uzupełnieniem atrakcji będą pokazy psów myśliwskich i sokolnictwa, pokazy wabienia i sygnałów łowieckich czy prezentacje broni i mody myśliwskiej.

Zapraszamy w dniach 02-04 października 2015 do Expo Areny Mazury!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB