Arena zakwitnie w październiku

2015-09-30 13:48:24 (ost. akt: 2015-09-30 13:50:17)
Inne 2 października 2015 - 4 października 2015
Arena zakwitnie w październiku

Autor zdjęcia: mat. organizatora

Kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Ogrodniczych Garden Arena, w dniach 2-4 października 2015 roku w Expo Arenie Mazury w Ostródzie.

Ubiegłoroczną edycję targów odwiedziło ponad 4 tysiące osób. W tym roku Expo Arena Mazury chcąc jeszcze bardziej zwiększyć liczbę odwiedzających rozszerzyła współpracę z instytucjami, stowarzyszeniami i grupami zawodowo związanymi z tematyką ogrodniczą. Jednocześnie w tym samym terminie na sąsiedniej hali odbędą się Targi Myśliwskie Hubertus Arena, połączone z Festiwalem Smaków, co z pewnością poszerzy grono odbiorców produktów i treści przedstawianych w ramach Garden Arena.

Garden Arena to propozycja wystawiennicza skierowana do ogrodników, firm zajmujących się zakładaniem i pielęgnacją terenów zieleni a także do architektów krajobrazu. Wśród wystawców będą firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Holandii i Belgii. Dzięki spotkaniom branżowym, wykładom specjalistów z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach i Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego z Olsztyna oraz prezentacjom najnowszych trendów w architekturze zieleni, uczestnicy targów będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu szeroko pojętego ogrodnictwa.

Jesień to świetny okres do podsumowań sezonu handlowego w sklepach i centrach ogrodniczych i planach towarowania na sezon 2016, w związku, z czym wydarzenie odwiedzą profesjonaliści zainteresowani szeroką ofertą ogrodniczą z kraju, jak i z ciekawych rynków zagranicznych, m.in. z Litwy, Łotwy i Rosji.

Expo Arena Mazury zaprasza!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB