Kulinarna Aura Kobiet, czyli sałatkowy zawrót głowy

2015-10-01 10:21:40 (ost. akt: 2015-10-05 11:34:40)
Inne Olsztyn, Aura Centrum 10 października 2015
Kulinarna Aura Kobiet, czyli sałatkowy zawrót głowy

Autor zdjęcia: Materiały organizatora

10 października w Aura Centrum odbędą się piąte już warsztaty z cyklu Aura Kobiet. Tym razem panie rzucą się w wir gotowania. Kulinarną Aurę Kobiet, bo pod takim hasłem odbędzie się najbliższe spotkanie, poprowadzi Sylwia Malinowska – pochodząca z okolic Olsztyna uczestniczka programu MasterChef, a na co dzień… Klientka Aury.

Zapisy poprzez stronę internetową www.aurakobiet.pl ruszają już 28 września. Liczba miejsc ograniczona!

Olsztyn, 25 września 2015 r. – Mówi się, że nic tak nie poprawia humoru, jak dobre jedzenie. Wszystkie Panie, które są podobnego zdania Aura Centrum zaprasza na warsztaty kulinarne, które odbędą się 10 października. Będzie bardzo smacznie, zdrowo i kolorowo. Śliwki, pieczone buraki, miód, świeże zioła – to tylko kilka składników, z których wyczarujemy niesamowite sałatki – zachęca Sylwia Malinowska.

Pani Sylwia skradła serce zespołu Aury, kiedy w zeszłym roku wystąpiła w programie MasterChef z przypinką centrum na fartuchu. Dumna mama, taki napis miała broszka, którą wybrałam dla siebie podczas akcji Mamy Olsztyna 2014 zorganizowanej przez Aurę. Myślę, że połączenie tego napisu z fartuchem kucharskim doskonale oddaje moje dwie pasje – bycie mamą i gotowanie, dlatego postanowiłam ją założyć w dzień nagrania programu – dodaje prowadząca.

Na uczestniczki ostatnich już w tym roku warsztatów z cyklu Aura Kobiet, poza wspólnym przygotowywaniem oryginalnych sałatek czeka cała masa innych atrakcji… Będą rozmowy
o zdrowym żywieniu, złych nawykach żywieniowych, a także kulinarne ABC, czyli jak zostać Perfekcyjną Panią własnej kuchni. Podpowiemy co z czym łączyć, aby zawsze było smacznie, szybko, ale przede wszystkim zdrowo – dodaje Agata Radlak-Piechowicz, rzecznik Aury.

Spotkanie zakończy się wspólnym degustowaniem przyrządzonych potraw, przeplatanym rozmowami o przepisach kulinarnych i dobrym jedzeniu.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz konkursowy znajdujący się na stronie www.aurakobiet.pl. Spośród Uczestniczek, które w ciekawy sposób napiszą jaka jest ich ulubiona sałatka i dlaczego, wybranych zostanie 12 pań, które zostaną zaproszone na bezpłatne spotkanie pełne dobrego smaku!

Partnerem cyklu Aura Kobiet jest Kino Helios. Uczestniczki będą korzystać m.in. z produktów udostępnionych przez Delikatesy Alma.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zębowa wróżka #1829659 | 80.51.*.* 6 paź 2015 08:39

    Robienie sałatek to nie gotowanie.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz